Ivip9 - Mobile

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Mobile

Играчите сакаат да играат во движење бидејќи на тој начин секогаш можат да пристапат до нивната сметка и да стават неколку облози. Од таа причина, IVIP9 Casino разви мобилна платформа која им овозможува на играчите да се логираат на нивната сметка кога сакаат, без разлика на нивната локација.

IVIP9 казиното ги користи најновите HTML5 технологии за да ја испорача најголемата графика за играчите да ги имаат при рака сите омилени наслови во секое време кога сакаат да играат.

Речиси сите игри се достапни на мобилната верзија на страницата, освен неколку игри кои се технички некомпатибилни со мобилните платформи.

Мобилната страница им овозможува на играчите да депонираат средства и да ги повлечат своите добивки. Играчите исто така можат да преземат апликација за да може процесот на играње да биде уште полесен.

Играчите можат да преземат апликација ако се упатат на официјалната веб-страница на казиното и отидат до долниот десен дел од страницата. Корисниците на Android треба да кликнат на копчето Google Play, а корисниците на iOS треба да кликнат на копчето App Store.

Играчите кои не сакаат да преземат апликација можат да пристапат до казиното користејќи прелистувач.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)