Ivip9 - Promotions & Offers

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Promotions & Offers

IVIP9 казиното има тони понуди за своите играчи. Секој нов член ќе биде пречекан со многу дарежлив бонус кој драстично ќе го подобри нивниот баланс. 

Ова е одличен начин да испробате уште неколку игри и да ја продолжите нивната игра. Откако играчите ќе го обложат бонусот за добредојде, тие можат да ги искористат предностите од многу редовни промоции и понуди кои се достапни речиси секојдневно.

Играчите кои се регистрираат за сметка во IVIP9 казиното може да побараат бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит за натпревар и за да ја побараат оваа понуда, играчите треба да го користат промотивниот код SGD 800.

Бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 18 пати што е веројатно најдобрата понуда во споредба со другите казина. Минималниот депозит што играчите треба да го направат за да се квалификуваат за оваа понуда е ограничен на 30 SGD.

Играчите кои уживаат да играат во делот за казино во живо може да бараат и бонус за добредојде. Ова е бонус за депозит од 50% и барањата за обложување се 25x.

Двата бонуси се достапни за нови членови и може да се користат на кој било слот освен за игрите MEGA888 и 918KISS. Играчите кои бараат бонус за казино во живо, нема да можат да го користат бонусот на игрите Playtech, Evolution Gaming, Allbet и Gold Delux.

Условите за обложување за бонусот треба да се исполнат во рок од 30 дена, по кој период бонусот ќе истече. Играчите кои нема да ги исчистат барањата за обложување во ова време ќе ги загубат сите свои добивки и бонус средства.

150% бонус за добредојде

Казиното IVIP9 нуди алтернатива на бонусот за добредојде. Новите играчи можат да побараат бонус за депозит од 150% првиот пат кога ќе депонираат средства на нивната сметка. Овој бонус е достапен само на игрите што доаѓаат од MEGA888 и 918KISS. Максималниот износ што играчите можат да го добијат од оваа понуда е ограничен на 300 SGD, а барањата за обложување се исти.

Максималниот износ што може да се освои е ограничен на петкратно од бонусот. За да се зголеми износот на добивката, на високо-ролерите им се препорачува да депонираат поголеми износи и на тој начин ќе ја зголемат максималната граница за добивка.

Овој бонус може да се користи истовремено со бонусот за добредојде, но играчите треба да запомнат дека може да го побараат само еднаш само новите членови.

Други промоции

IVIP9 казиното нуди многу бонуси, откако играчите ќе завршат со обложувањето на бонусот за добредојде. Еве некои од промоциите што се достапни во овој момент:

  • Бонус за победничка серија во казино во живо
  • 20% дневен бонус за повторно вчитување
  • 30% неограничен бонус за повторно вчитување
  • Неделна награда за присуство
  • 50% прагматичен Play Weekend бонус
  • Среќно извлекување во понеделник
  • Неограничен бонус за повторно вчитување во работните денови
Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Индонезија
Кинески
Тајландски
БонусиБонуси (4)
Бонус за добредојдеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (2)
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (4)
Индонезија
Камбоџа
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (30)
Dragon TigerDream Catcher
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Голф
Кошарка
Крепс
Крикет
Лотарија
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Тенис
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (9)
ATMBank transferCredit Cards
Debit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
СофтверСофтвер (10)