Jack998 Преглед на казино

Age Limit
Jack998
Jack998 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

Jack998 е познат бренд меѓу играчите од Југоисточна Азија кој има голема разновидност на игри што им овозможува на играчите да ја искусат возбудата на казиното од реалниот живот. Без разлика на која страна на каналот ќе се најдете, ќе можете да ги искористите некои од најдобрите можности за коцкање преку Интернет.

Казиното е возбудлива дестинација за врвно спортско обложување и премиум казино игри. Вклучува 24 часовно покривање на спортови и постојано надополнување на игри од најдобрите продавачи на софтвер, па затоа не е изненадувачки што тие редовно привлекуваат нови корисници.

Jack998

Games

Слот игри , казино во живо игри, игри со карти, спортско обложување , е-спортско обложување, BLAST

Withdrawals

Jack998 онлајн казиното нуди голем број начини на плаќање за депонирање на играчот и повлекување на добивки. Главните предности на ова, казиното поддржува и неколку валути и затоа им овозможува на играчите да добиваат добивки во валута што им е позната и погодна за нив. Имајќи го тоа на ум, дозволете ни да разговараме за достапните методи кои играчите можат да ги повлечат или депонираат на и од сметката.

Еден од начините на плаќање вклучува кредитни и дебитни картички. Сега дебитните и кредитните картички често се користат успешно за депозити и повлекување пари на која било интернет коцкарска платформа. Оваа погодност во плаќањата се смета за главна предност. Електронските паричници се нудат и како начин на плаќање на Jack998. Казиното е партнер со Skrill, Neteller, PayPal и многу други. Електронскиот паричник е удобен и безбеден метод за финансирање на вашата сметка без поврзување на вашата банкарска сметка со казино. Електронските паричници ги сакаат милиони корисници не само поради практичноста на плаќањето, туку и поради транспарентноста на процесот.

Bonuses

Главната атракција на повеќето онлајн казино промоции се бонусите за депозит и Jack998 дефинитивно ги обезбедува, згора на тоа, бонусите за добредојде се секогаш достапни и може да ги откупат сите нови членови кои се регистрираат на нивната веб-страница. По депонирањето, на играчите им се нудат два различни типа на бонус за добредојде. Сепак, на наше изненадување, главната атракција на Jack998 бонус не е традиционалниот бонус за добредојде, туку се бонусите понудени во делот за спорт кој нуди бонус до 500%!

Достапните бонуси споменати на Jack998 вклучуваат:

  • Бонус за спортска книшка 100% до 150 SGD/400 MYR
  • Бонус за добредојде во казиното 100% до 50 SGD/ 100 MYR
  • 500% облози без спортски ризик до 300 SGD/ 900 MYR

Languages

Англиски , кинески , Кореја , тајландски , виетнамски

Mobile

Форматот на онлајн казино Jack998 го поддржува традиционалниот десктоп и мобилниот концепт на процесот на играње, обезбедувајќи лесен пристап за играчите ширум светот.

Software

Прагматична игра , Play Tech , Red Tiger , Азија игри , Топ Тренд Игри на среќа , Микрогејминг, Секси Бакара, Еволуција Гејминг, Игра игра

Support

телефон, Разговор во живо, Е-пошта , Социјални медиуми

Заклучок на Jack998

Jack998 Online Casino се брендира како врвна дестинација за казино игри и спортско обложување за играчите од Југоисточна Азија. Jack998 дефинитивно обезбедува квалитетни игри и целокупното казино искуство. Има избор на игри што може да се спореди со некои од најдобрите во бизнисот, дел за казино во живо со подеднакво импресивен сет на игри со дилери во живо. Навигацијата на страницата е исклучително лесно и сите игри може да се играат на низа уреди.

Deposits

Кога нов играч прави депозит за избрана игра, корисникот го добива и бројот на премиум кредити/бонус/облог. Условите за бонуси за депозит се прилично стандардни. Кога некој член ќе одлучи да направи повлекување, прво од него се бара да се усогласат со барањата за големината на депозитот. Облогот за бонус за депозит ја одредува големината на облозите што мора да ги направат играчите пред да можат да ги повлечат своите добивки од играта за бонус кредити.

Исто така, вреди да се одбележи дека големината на облозите не е секогаш иста. На пример, ВИП играчите може да очекуваат намалени барања за обложување откако ќе бидат избрани за да се приклучат на нивната ексклузивна ВИП програма. Ова се само една од многуте придобивки од тоа да се биде префериран играч на казиното на Jack998. За редовните активни играчи таму, не грижете се, затворените извлекувања, турнири и подароци се одржуваат редовно на Jack998, а најчесто овие настани вклучуваат сериозни бонуси и награди.

Total score7.9
Добрите
+ Брз и сигурен депозит и повлекување
+ Месечни свежи промоции за играчите
+ 24/7 служба за корисници со повеќе јазична поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ВалутиВалути (4)
Виетнамски донг
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршкаРазговор во живо
ДржавиДржави (5)
Јужна Кореа
Виетнам
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (3)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (3)
ATMBank transfer
Online Bank Transfer
СофтверСофтвер (8)