Jackpot City

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Џекпот Сити Казино започна во 90-тите години кога онлајн казината почнаа да се развиваат. Оттогаш Џекпот Сити казиното усвои модерни и иновативни нови функции. Тие го ценат она што е важно да им се допадне на новите клиенти и ги одржуваат среќни сегашните.

Џекпот Сити е казино со седиште во Малте кое цвета и сè уште нуди одлична средина за игри.

За повеќе информации за Џекпот Сити, продолжете со читање на овој преглед на казино.

/jackpot-city/about/

Games

Џекпот Сити нуди одлично искуство со игри без разлика дали ги играте вашите омилени игри на Desktop, Apple, Android или Blackberry.

Можете да најдете широк спектар на онлајн игри и на мобилната платформа. Врвен приоритет во Jackpot City Casino е да се осигурате дека ќе поминете одлично додека уживате во нивниот широк избор на игри.

Ако уживате во Џекпот Сити, не двоумете се да го пробате Mummys Gold. Прочитајте го нашиот целосен преглед на Mummys Gold овде.

Account

Можете да отворите сметка во Jackpot City Casino во само 3 лесни чекори.

 • Изберете го вашето најавување, лозинка и е-пошта.
 • Внесете ги вашите лични податоци, кои треба да го вклучуваат вашето полно име, датум на раѓање и пол.
 • Треба да ги наведете вашите информации за контакт и да ја изберете валутата и јазикот. Во случај да сакате да ја промените вашата валута подоцна, треба да испратите официјално барање до службата за техничка поддршка.

Withdrawals

Има многу методи за повлекување достапни во онлајн казиното Џекпот Сити за да можете лесно да го најдете оној кој е најдобар за вас. Еве список на сите достапни методи:

 • Веб-паричник (Yandex Money)
 • Кредитна картичка/Mastercard
 • Дебитна картичка
 • Банкарски трансфер (инстант EFT)
 • Проверете
 • Банкарски трансфер (директен банкарски трансфер)
 • Банкарски трансфер (ечек)
 • Веб-паричник (ecoPayz)
 • Банкарски трансфер (eKonto ePlatby)
 • Припејд картичка (Entropay)
 • Банкарски трансфер (iDebit – онлајн банкарски трансфер)
 • Веб-паричник (Insta Debit)
 • Банкарски трансфер (Transferencia Bancaria Local/Lobanet – Локална банкарска мрежа)
 • Банкарски трансфер (Moneta.ru)
 • Веб-паричник (Neteller)
 • Банкарски трансфер (PayPal)
 • Припејд картичка (постепејд)
 • Паричник (паричник Qiwi)
 • Веб-паричник (Skrill)
 • Веб пари (банкарски трансфер)

Bonuses

Како функционира бонусот?

Главната промоција е бонусот за регистрација што Jackpot City Casino им го нуди на своите нови играчи. Значи, играчот кој отвора сметка со вистински пари може да добие 100% бонус за совпаѓање до 400 долари за првите 4 депозити. Тоа ќе му остави на играчот сума што е еднаква на 1600 долари, што е доста примамливо што мора да признаете.

Барањата за обложување се исти за секој вид бонус. Исто како и во секое друго казино, бонусот важи за некои игри, а за некои не. Но, тука нема место за паника бидејќи бројот на дозволени игри е доста голем. Играчот може лесно да ги задоволи барањата за бонус. Откако ќе се исполнат условите за обложување, играчот може да ги повлече сите добивки што останале на неговото салдо.

Mobile

Постојат 2 начини на кои можете да играте на вашата мобилна апликација за Android. Првиот е да отидете директно на веб-страницата на казиното и да кликнете на игрите. Постојат неколку игри што можете да ги играте без да ги преземате. 

Другиот начин е да ја преземете апликацијата и на тој начин можете лесно да ја играте која игра што ви се допаѓа што е достапна.

За повеќе информации за нивната мобилна апликација и верзијата на прелистувачот, проверете го нашиот целосен преглед на мобилниот онлајн казино на Jackpotcity.

Languages

Џекпот Сити онлајн казиното е горд што поддржува голем број различни јазици и се фокусира многу на додавање нови јазици на својата страница од почетокот на компанијата во 1998 година. Во моментот Џекпот Сити Казиното има вкупна поддршка од 11 од нај говорни јазици во светот на коцкањето.

Live Casino

Најдете некои од најпознатите иконски игри на маса во Jackpot City Casino и играјте против вистински дилер. Сите карактеристики што ви се потребни за непречена игра се на само еден клик од вас. Ако сакате, можете да ја промените големината и сликата на дилерската плочка и да го видите дејството на цел екран. Изберете го копчето историја и ќе ги видите сите датуми на вашите претходни сесии, победи и порази, вредноста на вашиот облог, именувај го.

Countries

Џекпот Сити Казиното е достапно во 143 земји и ги ограничи своите услуги и во неколку.

Responsible Gaming

Зависноста од коцкање е сериозен проблем што може да го развијат некои играчи. Идејата зад казино игрите е да се забавувате. Затоа тие ги прават игрите толку интересни и возбудливи во исто време, а можете да освоите добри пари ако ја користите вистинската стратегија или само имате низа среќа.

Така, со цел да им се помогне на оние играчи кои имаат проблем да се контролираат себеси, секое казино презема некои чекори за да им помогне во процесот.

Promotions & Offers

Џекпот Сити е онлајн казино кое знае како да ги задоволи своите играчи. Има многу подароци и награди за вас во бонуси и промоции. Да се учествува во бонус за добредојде е едноставно и тие се тука да ве водат низ целиот процес чекор по чекор. Сè што треба да направите е да се регистрирате за Џекпот казино и да ги најдете вашите награди.

Software

Џекпот Сити Казиното се напојува од еден од најдобрите провајдери на софтвер, Microgaming. Ова значи дека можете да најдете повеќе од 500 игри во нивното портфолио. Значи, сè што можете да замислите, можете да го најдете овде. На пример, „Gold Series“ е врвна колекција на игри на маса со врвна графика и реална атмосфера.

Софтверот за казино може да се преземе за само неколку минути, а штом ќе заврши преземањето, казиното се отвора со воведен филм. Интерфејсот е многу лесен за навигација, што е многу важно особено за почетниците.

Deposits

Правењето депозит е прилично лесно, без разлика дали го користите вашиот компјутер или вашиот паметен телефон. Јазичето Депозит се наоѓа на десната страна на екранот и можете да го видите откако ќе се најавите на вашата сметка. Таму ќе најдете листа на банкарски опции, изберете ја онаа што ви одговара и изберете ја сумата што сакате да ја депонирате.

Support

Секогаш кога имате проблем, имате разговор во живо што е достапен 24/7.

Security

Џекпот Сити Казиното користи SSL шифрирање за да ги заштити вашите лични информации, а сите трансакции се олеснети од Datacash Ltd, која е најдобриот трговец со е-готовина.

Џекпот Сити Казиното има печат на одобрување eCogra. Ова е независна агенција за тестирање со седиште во ОК за регулација и гаранција за е-трговија и онлајн игри.

FAQ

Можете да најдете одговори на најчесто поставуваните прашања за Џекпот Сити во нашите ЧПП.

Affiliate Program

Многу е лесно да се приклучите на придружната програма на Jackpot City Casino. Само кликнете на копчето „Регистрирај се сега“ и пополнете го формуларот за апликација, толку лесно. Buffalo Partners е одлична придружна програма која ви нуди можност да заработите приход.

Во нивната група, тие имаат 10 од најголемите казина и нудат голема количина на социјални медиуми што можете да ги користите за да ги промовирате нивните производи.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (28)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Ерменски
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Норвешки
Португалски
Руски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (143)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужен Судан
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Виетнам
Габон
Гамбија
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Германија
Гибралтар
Гренада
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирак
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Комори
Коста Рика
Кувајт
Лаос
Латвија
Либан
Либерија
Либија
Луксембург
Мадагаскар
Македонија
Малави
Малдиви
Мали
Малта
Маурициус
Молдавија
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Остров Ман
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Сенегал
Сејшели
Сиера Леоне
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Суринаме
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тувалу
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Украина
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Холандија
Холандски Антили
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шведска
Шри Ланка
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
СофтверСофтвер (3)
Evolution Gaming
Microgaming
NetEnt