Jackpot City - Affiliate Program

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Многу е лесно да се приклучите на придружната програма на Jackpot City Casino. Само кликнете на копчето „Регистрирај се сега“ и пополнете го формуларот за апликација, толку лесно. Buffalo Partners е одлична придружна програма која ви нуди можност да заработите приход.

Во нивната група, тие имаат 10 од најголемите казина и нудат голема количина на социјални медиуми што можете да ги користите за да ги промовирате нивните производи.

Ќе добиете 50% од вашите провизии за споделување приходи на вашиот прв месец, а потоа ќе добивате плата во зависност од бројот на играчи што ќе ги регрутирате:

 • Ако регрутирате помеѓу 0 и 10 играчи, ќе добиете провизија од 25%.
 • Ако регрутирате помеѓу 11 и 40 играчи, ќе добиете провизија од 30%.
 • Ако регрутирате помеѓу 41 и 100 играчи, ќе добиете 35% провизија.
 • Ако регрутирате повеќе од 100 играчи, ќе добиете провизија од 40%

Можете да ги промовирате нивните производи колку што сакате, што е одличен начин да ја подобрите вашата видливост. И ако се регистрирате за нивниот CPA план, ќе добивате плаќања за секој нов клиент што ќе го упатите.

Тоа не е сè. Ова се следните казина што можете да ги промовирате:

 • Кабаре клуб казино
 • Епоха казино
 • Gaming Club казино
 • Кикоти Бинго
 • Џекпот Сити Казино
 • Казино Lucky Nugget
 • Казино Mummys Gold
 • Казино River Belle
 • Казино Руби Форчн
 • Казино Спин Палас
Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (28)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Ерменски
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Норвешки
Португалски
Руски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Перу
Тајланд
Чиле
Шведска
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)