Jackpot City - Bonuses

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Bonuses

Како функционира бонусот?

Главната промоција е бонусот за регистрација што Jackpot City Casino им го нуди на своите нови играчи. Значи, играчот кој отвора сметка со вистински пари може да добие 100% бонус за совпаѓање до 400 долари за првите 4 депозити. Тоа ќе му остави на играчот сума што е еднаква на 1600 долари, што е доста примамливо што мора да признаете.

Барањата за обложување се исти за секој вид бонус. Исто како и во секое друго казино, бонусот важи за некои игри, а за некои не. Но, тука нема место за паника бидејќи бројот на дозволени игри е доста голем. Играчот може лесно да ги задоволи барањата за бонус. Откако ќе се исполнат условите за обложување, играчот може да ги повлече сите добивки што останале на неговото салдо.

Пријавете се бонуси

Џекпот Сити Казиното нуди дарежлив бонус за пријавување за нови играчи. Можете да добиете до $1600 бесплатно. Сè што треба да направите е да направите 4 први депозити и да ја побарате вашата награда. Откако ќе кликнете на „Депозит сега“, кредитот веднаш ќе заврши на вашето салдо. Тоа е всушност едноставна математика.

Ако направите прв депозит од 400 долари, казиното има 100% бонус за депозит за совпаѓање, така што ќе добиете уште 400 долари во бонус пари и ќе завршите со вкупно 800 долари за играње. Само треба да направите депозит за да го побарате бонусот, во спротивно, вашата сметка нема да биде кредитирана со вашиот бонус.

Бонус за лојалност

Џекпот Сити Казиното никогаш не ги заборава своите лојални играчи. Ако сте дел од казиното некое време, ве чекаат многу награди. Тие имаат програма за лојалност за бесплатно приклучување и бесплатна заработка, која секој може да ја искористи.

Секој пат кога играте игра ќе заработувате Поени за лојалност кои подоцна може да се заменат за бесплатни бонус кредити кои можете да ги потрошите како што сакате. „Програмата за лојалност“ не завршува тука. Има многу поволности во кои можете да уживате ако сте редовен во Џекпот Сити Казино. Секогаш кога играте, ќе отклучувате и тони други поволности за играчите.

Постојат нивоа на лојалност до кои можете да ги разменувате вашите поени и многу повеќе. Со секое ниво на лојалност што ќе го достигнете, ќе отклучите нов сет на уникатни награди.

Идејата е да се приближите до нивото на ВИП, за да можете да отклучите различни бонус понуди прилагодени специјално за вас. Ако останете лојални, можете да заработувате поени побрзо и ќе имате посветен тим за поддршка што ве чека само вас.

Во овој момент, веројатно се прашувате која е тајната за побрзо искачување на нивоата? И не може да биде поедноставно, само треба да се обложувате на вашите омилени игри колку што сакате. Значи, да бидам искрен, не треба да вложувате посебни напори за да го достигнете врвот.

Ако сакате да бидете најдобриот заработувач на поени за лојалност, имаме неколку тајни што треба да ги споделиме со вас. Ајде да видиме како можете да заработите поени за лојалност и некои од придобивките:

 • Секој пат кога правите депозит заработувате Поени за лојалност.
 • Поените за лојалност може да се откупат кога сакате.
 • Секој пат кога ќе одлучите да откупите поени за лојалност, во исто време ќе добивате и бесплатни бонус кредити.
 • Сите поени што ќе ги откупите веднаш ќе бидат префрлени на вашето салдо.
 • Откако ќе ги откупите вашите поени за лојалност, имате бесплатни бонус кредити за играње.

Ова се нивоата на лојалност и она што тие го нудат:

 • Првото ниво е „Сино“ и се движи помеѓу 0-999 статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 0.
 • Второто ниво е „Бронзено“ и се движи помеѓу 1.000-9.999 статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 1%.
 • Третото ниво е „Сребрена“ и се движи помеѓу 10.000-19.999 статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 5%.
 • Четвртото ниво е 'Gold' и се движи помеѓу 20.000-39.999 статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 10%.
 • Петтото ниво е „Платина“ и се движи помеѓу 40.000-59.999 статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 15%.
 • Конечното ниво е „Дијамант“ и потребни се 60.000+ статусни поени. Бонусот на ниво за ова ниво е 20%.

Така, до сега, веројатно сте сфатиле дека Jackpot City Casino прави се што е во негова моќ за да ве награди. Има едно нешто што треба да го споменеме, а тоа е, штом ќе се регистрирате во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добиете 2500 БЕСПЛАТНИ лојални поени за почеток.

Бонус за повторно вчитување

Има многу работи што ги нуди Jackpot City Casino. Еден од нив е 100% бонус за повторно вчитување кој може да ве награди до 400 долари. И тоа не е се, секој викенд се нуди бонус за повторно вчитување за секој играч кој ги исполнил првичните барања за бонус за добредојде.

Бонус за натпревар

Џекпот Сити Казиното нуди 100% бонус за совпаѓање на вашите први 4 депозити. Тоа е неверојатна понуда за натпревар што може да донесе дури 1600 долари на вашето салдо.

 • На вашиот прв депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до $400.
 • На вашиот втор депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до $400.
 • На вашиот трет депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до 400 долари.
 • На вашиот четврти депозит, ќе добиете 100% бонус за совпаѓање до $400.

Има и други работи што исто така треба да ги земете во предвид кога станува збор за бонусите:

 1. Казиното го задржува правото да понуди различни бонуси на своите играчи во секое време.
 2. Од друга страна, бонусот за регистрација е достапен само 7 дена од денот на отворањето на сметката на играчот. Ако играчот не успее да го побара бонусот, тој ќе се смета за одземен.
 3. Во моментот на регистрација, играчот ја избира својата претпочитана валута.
 4. „Desktop“ се однесува на апликација што работи на вашиот компјутер.
 5. Откако ќе го направите првиот депозит, бонусот за добредојде автоматски се кредитира на сметката на играчот.
 6. Ако валутата на вашата земја не е наведена, ќе имате право да играте и да добивате бонуси во која било валута што ја сакате.
 7. На секој играч му е дозволено да има само една сметка во Jackpot City Casino. Во случај играчот да отвори повеќе сметки, тој нема да ги исполнува условите за бонусот за пријавување. Во случај да го споделите вашиот компјутер со некого, секој од вас може да има сметки, но треба да користите различни адреси за е-пошта.
 8. Треба да ги исполните дополнителните минимални барања за играње преку, за да ги исполнувате условите за бонусот за пријавување.
 9. Ако добивате бесплатни вртења како дел од бонус, треба да ги играте тие вртења 50 пати пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Ова е многу едноставно и ќе се обидеме накратко да го објасниме. На пример, ако направите депозит од 50 долари, барањата за играње ќе бидат 50 x 50 = 2500. Откако ќе ги исполните сите услови, можете да направите повлекување. Ако имате позитивно салдо на готовина откако ќе ги исполните условите за обложување, ќе добиете 100 кредити за казино и можете да ги повлечете вашите добивки.
 10. Не сите игри ќе имаат ист процент на исполнување на барањата за обложување. Ако слотовите се вашата игра на избор, тогаш имате среќа бидејќи тие придонесуваат 100% во барањата за обложување, како и игрите со Keno и Scratch Cards.
 11. Повторните вртења на слот-игрите бројат 10%. Видео покер и блек џек придонесуваат со 8% во барањата за обложување, освен за сите кецови, дигалки или подобри, и класичниот блек џек кој придонесува само 2% за барањата за обложување.
 12. Сите игри Baccarat, Red Dog и Sic Bo имаат 0% за исполнување на барањата за обложување. Ако ја користите одликата за коцкање или играте турнири со повеќе играчи, тоа нема да ви помогне ниту со неговиот придонес од 0%. Ако одлучите да играте некоја од исклучените игри што ги споменавме во точките 10-12 пред да ги исполните условите за обложување, казиното го задржува правото да ги поништи сите добивки.
 13. Друга важна работа што треба да се има на ум е дека тие барања за обложување може да се разликуваат по промоција или географска локација. Во случаи како овој, ќе важат процентуалните износи и барањата за играње цитирани во Условите и правилата на промоцијата. Со цел да се избегне какво било недоразбирање, силно ве советуваме да се повикате на специфичните Услови и правила поврзани со секоја промоција.
 14. Сите прогресивни слотови исто така ќе придонесат 100% во барањата за обложување.
 15. Може да се повлечете од вашето салдо на готовина откако ќе ги исполните вашите барања за Playthrough на првиот бонус за пријавување.
 16. Има максимална готовина кога станува збор за пријавување бонуси. Дозволена ви е максимална вредност за повлекување од 6 пати повеќе од вашиот прв депозит. Целиот преостанат биланс ќе биде зајакнат. Ова не важи за никакви победи од прогресивни слотови.
 17. Ако побарате повлекување пред бонусот за бесплатни вртења да се кредитира на сметката за бонус, вашиот бонус ќе биде укинат.
 18. Не можете да правите повлекувања пред да ги исполните условите за обложување или да играте преку сите средства на сметката за бонус. Добивките на облозите од бонусната сметка одат директно на сметката за готовина откако ќе се исполнат условите за обложување.
 19. Ако не го сакате бонусот за пријавување, можете да побарате да се врати бонусот за пријавување од вашата сметка на Казино. На овој начин не мора да играте преку бонус парите што ги добивате од казиното, наместо тоа, можете да направите повлекување кога сакате, без прикачени жици. Можете да го направите ова со контактирање на казиното преку е-пошта или разговор во живо. Но, запомнете, ако сте почнале да играте, тоа значи дека проигрувањето се случило, тогаш бонусот не може да се врати од вашата сметка. Нема смисла да контактирате со персоналот и да барате пресврт, наместо тоа, треба да играте додека не ги исполните условите за обложување.
 20. Секој пат кога ќе побарате повлекување, вашата игра ќе биде прегледана. Казиното има право да ја обработува секоја игра за неправилни модели. Казиното го задржува правото да одлучи кои активности претставуваат неправилна игра. Ајде да видиме неколку примери на неправилна игра. На пример, ако ставате единечни облози кои се еднакви или поголеми од 30% или повеќе од вредноста на бонусот што се кредитира на вашата сметка пред да се исполнат барањата за обложување. Некои други активности вклучуваат облози со нула маржа и обложување со хеџ само за да именуваме некои.
 21. Во случај казиното да верува дека ќе злоупотребувате или ќе се обидете да злоупотребите бонус или други промоции, казиното може да го одбие или задржи вашиот бонус или промоција. Ова може дури и да оди подалеку, казиното може привремено или трајно да одбие пристап до вашата сметка. Ова значи дека сите средства што ги имате на вашата сметка нема да бидат вратени.
 22. Имате временски период од 2 месеци за да го побарате бонусот за пријавување. Ако не го сторите тоа, бонусот ќе биде укинат од казиното.
 23. Во случај на конфликт, се применуваат Правилата, условите и условите за казиното.
 24. Во случај да има спор, казиното ја има конечната пресуда.
 25. Казиното го задржува правото да ја прекине секоја промоција доколку смета дека е неопходна без претходно известување.

Бонус со висок ролери

Постои посебен третман за играчите со висока вредност. Високите ролки можат да уживаат во толку многу поволности, како што се неограничен пристап до специјални депозити за бонус за ВИП натпревар, а бесплатните пари нудат брзи депозити и повлекувања, само за да именуваме некои. Тие, исто така, можат да стигнат до менаџерите на сметки преку е-пошта или по телефон.

Да се биде висок ролер не е нов поим, но ни е долги години. Луѓето го добиваат ова како статус и за некои може да има и позитивно и негативно значење. Се смета за стил на живот на луксуз кој го водат луѓе кои го живеат животот во потполност.

Меѓу високите ролери, обично можете да најдете бизнисмени кои навистина можат да си дозволат да се коцкаат со големи пари, но во исто време, има и професионални коцкари, кои ги користат своите вештини и среќа за да живеат висок начин на живот. Секое онлајн казино нуди некои големи придобивки за високи ролки преку бонуси и ВИП програми за членство.

Високите ролки се претпочитани клиенти на казиното, а тоа е затоа што тие обично играат игри со високи влогови. Казиното е подготвено дури и да превитка некои правила, само во копнените казина, за овие играчи. Онлајн казина веројатно нема да го сторат тоа, но тоа не значи дека високите ролери немаат никакви привилегии овде. Овие привилегии често доаѓаат во форма на високи лимити за депозит и повлекување, како и повисоки лимити на табелата во исто време. Ограничувањата на масата може да достигнат до 300 000 долари за високи ролки.

Не секој може да си дозволи да биде висок валјак, но секој, без исклучок, би сакал да биде таков. Главната причина е што да се биде висок валјак може да биде доста наградувачка. Има многу бесплатни бесплатни привилегии кои одат рака под рака со статусот да се биде висок ролери. Можете дури и да освоите бесплатни патувања, не само бесплатни бонус пари.

Високите ролки во копнените казина се познати и како „кит“, а тажната вистина е дека казината ќе надминат сè само за да можат да ја искористат личноста која сака да се коцка со високи влогови. Тоа не е случај со онлајн казината.

Ова е нов свет каде што клиентот всушност се почитува. Високите ролки ќе ги искусат најдобрите ВИП третмани и ќе бидат првите што ќе можат да ги зграпчат посебните награди и промоции.

Бонус за регистрација

Пријавувањето за Jackpot City Casino доаѓа со некои поволности. Тие нудат 100% назад на првите четири депозити кои одат до 1600 долари. Сè што треба да направите е да се регистрирате за нова вистинска сметка. Кликнете на „Депозит сега“ за да го направите првиот од четирите депозити и да ги побарате вашите 1600 долари.

Откако ќе го направите вашиот прв депозит, парите од бесплатниот бонус автоматски ќе бидат префрлени на вашата сметка. На пример, ако направите депозит од 400 долари, казиното ќе одговара на тој број и ќе добиете бонус од 400 долари. Тоа ви остава со неверојатна сума од 800 долари. Ако направите депозит од 100 долари, казиното ќе се совпадне со таа сума и ќе ве награди со пари од бонус од 100 долари, оставајќи го вашето салдо со 200 долари за играње итн.

Имајте на ум дека треба да направите депозит за да го побарате вашиот бонус, во спротивно нема да ви бидат припишани парите од бонус.

Кредити за обложување

Џекпот Сити онлајн казиното е многу дарежливо со своите нови играчи. Не можеме да кажеме дека секое казино нуди 100% кредити за обложување. Тие имаат нешто и за нивните редовни играчи, како што се промоции и шеми за лојалност.

Бонус без депозит

Ако го знаете патот околу онлајн казина, веројатно сте слушнале за бонуси без депозит. Ова се веројатно некои од најдобрите бонуси што можете да ги искористите.

Имено, казиното ви овозможува да играте дадени игри и да доживеете како е да се игра за вистински пари без да мора да депонирате ни пара. Значи, бонусите без депозит се потполно бесплатни и не стануваат подобри од ова.

Ако сте нов играч и ова е нешто што ве интересира, продолжете да читате затоа што ќе ви објасниме како да го побарате вашиот бонус без депозит.

За да го побарате вашиот бонус без депозит, сè што треба да направите е да се регистрирате за Jackpot City Online Casino и да ја активирате вашата сметка. Во овој момент, веројатно се прашувате зошто казината нудат бесплатни пари на своите играчи и дали тие не се губат на овој начин? Па, работата е што ова е начинот на кој казиното се обидува да им покаже на своите играчи дека е лесно и безбедно да се игра за вистински пари. Тоа е затоа што има многу играчи кои всушност уживаат да играат бесплатни игри, но никогаш не играат за вистински пари.

Главната идеја овде е дека штом играчот ќе доживее играње со вистински пари и ќе победи, тој ќе продолжи да прави депозити во казиното кое некогаш било толку дарежливо кон него.

Значи, пред да скокнете и да се пријавите за казино, треба да знаете дека овие бонуси доаѓаат со прикачени жици. Секој бонус има посебни барања за обложување кои мора да се исполнат пред играчот навистина да може да повлече какви било добивки. Има неколку работи што вие како играч треба да ги имате на ум кога барате бонус без депозит:

Вкупниот износ на бонус

Износот на бесплатни пари што казиното е подготвен да го понуди е доста важен. Да бидам искрен, нема смисла да се регистрирате за казино кое нуди мали бонуси кои нема да ве одведат никаде.

Секое познато казино нуди пристоен износ на готовина, а понекогаш дури и даден број бесплатни вртења. На овој начин можете да испробате повеќе игри и на тој начин да ги зголемите вашите шанси за победа. Друга работа што е важна овде е да можете да ја играте оваа сума на различни игри и да не бидете заклучени само во една или две игри.

Максималниот износ на готовина

Многу е важно да се најде казино што нуди повисоки износи за готовина. Ова е износот што ви е дозволено да го повлечете откако ќе завршите со играњето. Да речеме само, за доброто на аргументот, дека вашата максимална сума на готовина е двојно поголема од износот на вашиот депозит, тогаш дури и ако сте го освоиле прогресивниот џекпот, нема да можете да ја повлечете вашата заработка.

Ова е само начин на кој казиното се обидува да се заштити бидејќи на крајот на краиштата, вие играте бесплатно. Значи, единственото нешто што ви преостанува да направите е да најдете казино што нуди највисока максимална сума за готовина.

Барања за играње преку и обложување

Секој бонус без депозит има многу строги барања за обложување и играње. Ова е начин на кој казиното им ги враќа парите. Барањата за играње се обично повеќекратни од 5x или 10x. Ова е колку пати треба да ги платите парите пред да можете да направите повлекување.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (28)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Ерменски
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Норвешки
Португалски
Руски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Перу
Тајланд
Чиле
Шведска
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)