Jackpot City - Mobile

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Mobile

Постојат 2 начини на кои можете да играте на вашата мобилна апликација за Android. Првиот е да отидете директно на веб-страницата на казиното и да кликнете на игрите. Постојат неколку игри што можете да ги играте без да ги преземате. 

Другиот начин е да ја преземете апликацијата и на тој начин можете лесно да ја играте која игра што ви се допаѓа што е достапна.

За повеќе информации за нивната мобилна апликација и верзијата на прелистувачот, проверете го нашиот целосен преглед на мобилниот онлајн казино на Jackpotcity.

Друга забавна карактеристика на апликацијата Android е тоа што можете да играте казино игри во живо и преноси во живо со дилерите. Ова е одличен начин да ја видите играта како се одвива во реално време. Други игри што се достапни на апликацијата се игри со видео слотови Tomb Raider, Avalon и Ladies Night. Можете исто така да најдете слотови за џекпот како Кеш Сплеш и Видео покер, Рулет и Блек Џек, само за да именувате некои.

Една од најдобрите придобивки од користењето уред со Android е тоа што можете да пристапите до игрите од секаде. Се што ви треба е уред и добра интернет конекција. Играта се одвива без проблеми и е многу безбедна.
Постојат голем број на бонуси достапни за корисниците на Android, а најпопуларниот е секојдневната шанса за победа на гребење.

Правењето депозит и повлекувањето е исто така лесно и сигурно. Секој депозит направен во Jackpot City Casino е шифриран, така што нема простор за грижи. Ако наидете на какви било проблеми, поддршката за корисници е достапна 24/7 за да ви помогне. Можете исто така да го контактирате казиното преку телефон или е-пошта.

Џекпот Сити Казиното е исто така достапно за корисниците на iOS и Mac, и ви носи некои од нивните најдобри игри на дланка. Сите игри имаат јасна графика и се брзи и сигурни. Повторно, можете да пристапите до казиното и да ја играте вашата омилена игра каде и да сте.

Казиното користи врвна SSL технологија за шифрирање на податоци за да ве заштити од измами и пречки. Можете лесно да направите депозит кога сакате. Достапни се низа методи како што се кредитни картички, е-паричници и многу повеќе. Можете или да ја преземете апликацијата или да ја репродуцирате во прелистувачот и се зависи од вас.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (28)
Јапонски
Англиски
Арапски
Германски
Грчки
Ерменски
Естонски
Индонезија
Исландски
Италијански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Норвешки
Португалски
Руски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Бразил
Индија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Перу
Тајланд
Чиле
Шведска
ИгриИгри (18)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (3)