Jackpot Island Преглед на казино

Jackpot IslandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Jackpot Island
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Кога ќе се придружите на казиното на островот Џекпот, може да очекувате остров со богатство и луксузни подароци. Новите играчи се нуркаат со скриен 300% бонус за добредојде до 3.000 евра. Бонусот за добредојде се шири низ почетните 3 депозити. Минималниот депозит од 20 евра и условот за обложување 35 пати се поврзани со бонусите што се нудат на островот Џекпот.

Дополнително, казиното на островот џекпот нуди повеќе опции за промоција, како што е неделен поврат на готовина до 20%. Оваа промоција се активира кога играчот ќе депонира и ќе игра во казиното на островот Џекпот помеѓу понеделник и недела. Ако вашиот ВИП статус е доволно висок, ќе бидете подложени на огромен бонус за враќање на готовина. Други бонуси вклучуваат

 • Бонус за повторно вчитување во среда
 • Петок забавен бонус
 • ВИП клуб
+2
+0
Затвори
Games

Games

Џекпот островското казино ги групира своите игри во различни жанрови за лесна навигација. Главните категории вклучуваат Топ игри, Джакпот, Видео слотови, Мегавејс, Скреч и игри во казино во живо. Иако нема игри на маса засновани на RNG, играчите можат да се нурнат во делот за казино во живо и да се судрат со вистински крупиери наместо со виртуелни дилери. Сите игри базирани на RNG редовно се тестираат за сертификација за правичност.

Джакпот

Како што сугерира името, очекуваме да најдеме највисоко рангирани игри со џекпот во ова онлајн казино. Сепак, островот Џекпот не разочарува бидејќи има посветен дел од сите достапни игри со џекпот. Високите ролки ќе најдат некои игри што можат убаво да ги наградат во делот за џекпот. Во моментов, на островот Џекпот се сместени само врвни фиксни игри за џекпот. Тие вклучуваат:

 • Fortune огномет
 • Магични скапоцени камења
 • Трик или лекување?
 • Зомби Раш
 • Џекпот на Патрик

слотови

Кога ќе се приклучите на казиното на островот Џекпот, ќе имате пристап до повеќе од 300 слотови кои се грижат за сите интереси и склоности. Има слотови со музика и филм со хумор за да ја одржувате вашата игра попријатна. Оние кои бараат тематски, историски или уникатни варијации на класиците на казино ќе бидат задоволни. Популарни слотови вклучуваат

 • Богатството на Троја
 • Торсовото осветлување
 • Книга на мртвите
 • Изгубени мошти
 • Златна треска

Игри со гребење

Обидете се со игри со гребење ако барате едноставни казино игри со огромни исплати. Сè што треба да направите е да се обложите и да ги изгребете картите за да ги откриете скриените награди. Наградата ја добивате ако најдете соодветна комбинација во една гребење. Во овој дел се сместени и бинго и кено игрите. Тие вклучуваат:

 • Скреч на полувремето
 • Кити победува!
 • Богатството на Кајшен
 • Бинго задоволство
 • Кено ѕвезда

Казино во живо

Играчите можат да си ја пробаат среќата со казино игри во живо секој ден од неделата, со бакара во живо, рулет и блек џек. Искусните дилери се вешти да ја зголемат забавата додека се вешти во она што го работат, обезбедувајќи пријатно искуство со играње во сигурни раце. Популарните казино игри во живо на казиното Џекпот Ајленд вклучуваат:

 • Американски рулет
 • Бакара
 • Рулет за осветлување
 • Карибите Студ покер
 • Змеј тигар

Software

Island Jackpots нуди игри од некои од најпопуларните и најуспешните провајдери на софтвер. Како резултат на тоа, ќе имате врвен опсег на казино игри со квалитетна графика и анимации за непречена и беспрекорна игра. Играчите можат да користат различни провајдери на софтвер за брзо сортирање на библиотеката на игри и да ги најдат своите игри.

Крупиите од реалниот живот се домаќини на казино игри во живо на различни катови на казино. Тие се емитуваат со висок квалитет од различни студиа за игри. Играчите можат да учествуваат преку делот за казино во живо на островот Џекпот во реално време. Меѓу најдобрите провајдери на софтвер се:

 • Еволуција
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Црвениот тигар
 • Спиноро
Payments

Payments

Со Island Jackpots, играчите уживаат во различни финансиски методи, вклучувајќи плаќање со картичка и интернет. Додека сите услуги за повлекување се бесплатни, вашата банка или процесорот за плаќање може да наплати надомест за да го заврши вашето повлекување. Минималниот депозит/повлекување преку дебитни или кредитни картички и е-паричници е 20 евра, додека жичниот трансфер е ограничен на 50 евра. За повисоки износи за повлекување може да бидат потребни дополнителни проверки како што бара казиното. Популарните начини на плаќање вклучуваат

 • Виза
 • MasterCard
 • Скрил
 • Нетлер
 • Paysafecard

Валути

Казиното на островот Џекпот им овозможува на корисниците да прават депозити и повлекувања во различни валути. За време на процесот на пријавување, играчите можат да ја изберат својата претпочитана валута. Казиното понекогаш препорачува вообичаени валути во земјата на играчот. Дополнително, поддржува различни методи за банкарство на лице место, како што е PayPal. Некои од поддржаните валути вклучуваат:

 • американски долари
 • BRL
 • CLP
 • евра
 • ПЕНКАЛО

Deposits

За да го направат процесот на депозит што е можно поедноставен и брз, играчите во онлајн казината претпочитаат да имаат широк избор на начини на плаќање. Затоа, Jackpot Island обезбедува различни безбедни, сигурни и сигурни опции за плаќање. Казиното прифаќа бројни методи за депонирање, вклучувајќи го и широко користениот Paysafe Card, Skrill, Visa, Neteller, MasterCard . На Jackpot Island , можете да верувате на кој било од прифатените начини на депонирање. На овој начин, нема да имате никаков проблем да го додадете вашиот готовина на вашата сметка или да започнете со вашите омилени игри. Плус, корисниот персонал во Jackpot Island е секогаш при рака за да одговори на сите прашања што можеби ги имате за уплата.

Withdrawals

Повлекувањето на вашите добивки е исто толку важно како и вложувањето, а Jackpot Island нуди различни безбедни и практични методи за повлекување. Процесот на повлекување е јасен со кориснички интерфејс кој ви овозможува лесно да управувате со вашите трансакции. Сепак, бидете внимателни да ги потврдите условите и условите пред да поднесете барање за повлекување, бидејќи некои начини на плаќање може да имаат ограничувања за повлекување или можеби дури и некои такси. Може да му верувате на Jackpot Island да ги обработи вашите повлекувања навремено и без мака - безбедно, сигурно и доверливо.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+1
+-1
Затвори

Languages

Казиното на островот Џекпот стана популарна дестинација за коцкање ширум светот. Нејзината веб-страница е локализирана на бројни јазици што најчесто се зборуваат меѓу нејзините играчи. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу поддржаните јазици користејќи го знамето во долниот лев агол. Некои од поддржаните јазици вклучуваат:

 • Англиски
 • шпански
 • германски
 • португалски
 • фински
+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за Jackpot Island . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на Jackpot Island спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на Jackpot Island на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Security

Заштитата на идентитетот и средствата на своите клиенти е главен приоритет за Jackpot Island , така што тие се погрижија да ја опремат својата платформа со најдобрите безбедносни карактеристики. Jackpot Island ги шифрира вашите податоци користејќи SSL протокол. Згора на тоа, страницата е подложена на чести безбедносни проценки за да се осигура дека секогаш ги користи најновите безбедносни стандарди.

Responsible Gaming

Кога станува збор за игрите, Jackpot Island се залага за поттикнување етичко однесување. Jackpot Island се обврзува да се погрижи неговите корисници да имаат позитивно и безбедно искуство со игри. Благодарение на посветеноста на казиното за заштита на играчите и етичкото обложување, тоа е популарно место за оние кои бараат токму такви услови.

About

About

Островот Џекпот е онлајн казино започнато во 2021 година. Казиното е во сопственост и управувано од PlayAnak Limited. Работењето на казиното се лиценцирани и регулирани од страна на Органот за игри на среќа на Малта, со што се обезбедува правичност во игрите. Казиното на островот Џекпот е дом на некои од најдобрите игри кои се добро сортирани, почнувајќи од џекпот до слот игри и казина во живо. Игрите се обезбедени од врвни провајдери на софтвер во платформата iGaming, како што се Evolution и NetEnt.

Островот Џекпот е центар за бројни зделки со казино и на своите играчи им нуди профитабилни бонуси и промоции. Покрај тоа, казиното нуди брзи, безбедни и попристапни опции за плаќање со вообичаени валути кои се широко прифатени низ целиот свет. Овој преглед ќе содржи некои од највозбудливите карактеристики на казиното на островот Џекпот.

Зошто да играте во казиното на островот Џекпот

Казиното на островот Џекпот ги разбира заканите на индустријата за игри и многу сериозно ја сфаќа безбедноста и безбедноста на играчите. Вашите лични податоци и детали за плаќање се обезбедени со SSL технологија и 128-битен протокол за шифрирање. Островот Џекпот нуди огромна колекција на игри напојувани од водечки провајдери на софтвер како што се NetEnt, Leander, iSoftbet и Anakatech. Сите игри освен дилерите во живо работат на RNG. Тие редовно се тестираат од eCOGRA за да се обезбеди усогласеност со стандардите за фер игра.

Островот Џекпот поддржува популарни начини на плаќање, правејќи депозити и повлекувања многу погодни. Бонусите и промоциите на казиното ќе ви помогнат да ги продолжите вашите сесии за игри. И на крај, островот Џекпот има доверливи услуги за поддршка на клиентите кои се достапни 24/7.

Брзи факти

Година на основање: 2022
Веб-страница: Jackpot Island

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај Jackpot Island , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

Играчите можат лесно да стигнат до тимот за поддршка на корисници на Jackpot Island Casino преку различни канали. Опцијата за разговор во живо е јасна и брза. Сепак, играчите можат да ја користат формата за контакт и да ги пополнат своите податоци и барањето/приговорот. На сите прашања преку формуларот за контакт веднаш се одговара преку е-пошта (support@jackpotisland.com). Повеќето од вообичаените прашања се опфатени во делот ЧПП на ова казино.

Резиме на казиното на островот Џекпот

Островот Џекпот е онлајн казино лансирано во 2021 година. Сопственост и управуван е од PlayAnak Limited, компанија лиценцирана и регулирана од Органот за игри на среќа на Малта, реномирана агенција за лиценцирање коцкање. Казиното на островот Џекпот нуди сеопфатно казино лоби со игри како што се џекпот, слотови, дилери во живо и игри со гребење. Овие игри се напојувани од водечки провајдери на софтвер како што се NetEnt и Evolution.

Островот Џекпот е повеќејазична страница која поддржува различни јазици кои се широко зборувани низ целиот свет. Опциите за плаќање се безбедни и сигурни со шифрирање 128-SSL, што гарантира дека податоците на играчите се заштитени. Во случај на барање или жалба, не двоумете се да контактирате со тимот за поддршка на клиентите преку е-пошта или разговор во живо.

Секогаш коцкајте одговорно.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Jackpot Island специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Jackpot Island . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате со Jackpot Island , ќе имате пристап до широк опсег на ексклузивни бонуси, промоции и зделки. Кога играте во ова водечко казино, можете директно да отидете на еден куп многу возбудливи промоции. Ако сакате да се уверите дека можете да ја исплатите вашата заработка и да ги исполните барањата за обложување на промоцијата, темелно научете ги условите и условите пред да прифатите каква било зделка. За повеќе можности да победите и навистина да уживате во вашите омилени игри, ве советуваме да ги погледнете промоциите што ги нуди Jackpot Island .

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот