K9WIN

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

K9Win е онлајн казино кое е на пазарот од 2015 година. K9Win нуди највисок квалитет низ својата широка палета на производи и услуги. Откако ќе се приклучите на ова онлајн казино, може да имате пристап до некои од најдобрите онлајн казино игри таму.

/k9win/about/

Games

Во K9Win казиното, има многу различни игри што можете да ги играте и да ја пронајдете онаа што ви се допаѓа. Добрата работа е што повеќето од игрите можете да ги играте во забавен режим, што е одлична можност и ќе ви овозможи да научите како функционираат игрите пред да почнете да играте за вистински пари.

Withdrawals

Повлекувањето од вашата сметка на K9Win Казино е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите во делот за повлекување во благајната и да го изберете начинот на плаќање што сакате да го користите. 

Многу е важно да го користите истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користевте за депонирање на прво место.

Bonuses

K9Win е многу дарежлив кон своите играчи и не само со новите туку и со нивните лојални играчи. За да ги направат работите поинтересни, тие го пречекуваат секој нов играч со дарежлив бонус за добредојде, а подоцна, има редовна промоција и повторно вчитување бонуси за нивните постоечки играчи.

Payments

За жал, не можете да користите Neteller, Skrill или PayPal за депонирање средства во вашето K9Win казино. Но, постојат и други начини на плаќање, и ние сме сигурни дека можете да го најдете оној кој најмногу ви одговара.

Account

Кога сакате да играте за вистински пари во казиното K9Win, прво треба да креирате сметка. Ова е лесна процедура и се што треба да направите е да се упатите во казиното`s официјална веб-страница и кликнете на „Копче __Приклучи се сега__'.

Languages

Казиното K9Win е достапно на различни јазици, вклучувајќи индонезиски, англиски, тајландски, малезиски, сингапурски, виетнамски и камбоџански.

Ако сакате да го промените јазикот на K9Win, сè што треба да направите е да кликнете на иконата за знаме што може да се најде на горниот десен дел од екранот.

Countries

K9Win Casino е производ фокусиран на Азија и е достапен само во овие земји: Малезија, Сингапур, Тајланд, Индонезија, Виетнам и Камбоџа.

Mobile

Во денешно време, онлајн коцкањето им овозможува на играчите да уживаат во омилените игри кога сакаат. Сè што ви треба е да креирате сметка и да се најавите на неа од вашиот рачен уред кога и да посакате.

Live Casino

Веројатно едно од најдобрите додатоци на казиното K9Win е делот Казино во живо. Ова ќе ви овозможи да искусите како би било да играте во вистинско копнено казино. Може да пробате една од многуте игри што се достапни овде и да разговарате не само со дилерот туку и со другите играчи.

Promotions & Offers

Казиното K9Win нуди многу дарежлив бонус за добредојде за секој играч што ќе се приклучи на казиното. Понудата за добредојде се пренесува преку вашите први три депозити на следниот начин. Првиот пат кога ќе направите депозит на K9Win, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари, 25% бонус за совпаѓање до 100 долари за вториот и третиот депозит.

Responsible Gaming

Пред да започнете со коцкање, треба да бидете свесни за некои од последиците од оваа активност, а тоа е зависноста од коцкање. Ова е сериозна зависност како и секоја друга и треба да се сфати сериозно. Има многу различни организации кои можат да ви помогнат ако почнете да се соочувате со проблеми.

Software

K9Win Casino соработува со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да им ги донесе најдобрите игри на своите играчи. Некои од нив го вклучуваат следново:

 • Групата ГД
 • WM Gaming
 • AG Софтвер
 • Allbet Gaming
 • SA Игри на среќа
 • Еволуција игри
 • Microgaming
 • Хабанеро
 • Playtech
 • Netent
 • Прагматична игра
 • Playstar

Support

Казиното K9Win е секогаш достапно за нивните играчи, а најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казиното е преку функцијата за разговор во живо. Уште повеќе, функцијата за разговор во живо на K9Win е достапна на различни јазици, вклучувајќи:

 • Англиски
 • кинески
 • индонезиски
 • малајски

Deposits

За да играте во казиното K9Win за вистински пари, прво треба да направите депозит. Ова е моментот кога ќе го имате вистинското казино искуство во K9Win и ќе уживате во вистинската забава што можат да ја понудат казино игрите. Давате депозит е едноставна процедура, а ние ќе ви објасниме во случај да сте почетник.

Security

K9Win ја користи најновата технологија за шифрирање SSL за да ги заштити своите играчи. Можете лесно да префрлате средства до и од вашата сметка без да се грижите за ништо. И вашите лични и финансиски информации се заштитени.

FAQ

Ги собравме сите често поставувани прашања што вообичаено ги поставуваат играчите на K9Win.

Affiliate Program

Ако сакате да се приклучите на придружната програма на K9Win Casino, треба да пополните формулар за регистрација што може да се најде на нивната веб-страница. Откако ќе го разгледаат вашето барање, тие ќе ве контактираат и ако бидете одобрени, ќе го добиете вашиот менаџер кој ќе ви помогне секогаш кога ви треба помош.

Total score8.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)