K9WIN - About

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

K9Win е онлајн казино кое е на пазарот од 2015 година. K9Win нуди највисок квалитет низ својата широка палета на производи и услуги. Откако ќе се приклучите на ова онлајн казино, може да имате пристап до некои од најдобрите онлајн казино игри таму.

K9Win казиното го има најдобриот систем на платформа дизајниран да ги задоволи потребите на играчот. Овде можете да ги најдете најновите игри и да уживате во добра сесија за игри.

Казиното се стреми да обезбеди професионални и квалитетни услуги за сите свои членови. Тие нудат 24/7 поддршка за корисници за да им помогнат на своите играчи секогаш кога ќе има потреба.

Казиното обезбедува најбрзо депозит и повлекување за да можете да се концентрирате на забавниот дел, а тоа е играњето игри.

Во K9Win казиното, нема ограничувања за вашата победа. Износот што ќе го освоите, ќе можете да го повлечете.

Безбедноста на играчите е врвен приоритет во казиното. Можете лесно да пристапите до вашата сметка и да префрлувате средства без да се грижите дали трето лице ќе ги добие вашите информации.

Секој член може редовно да ги фаќа рацете за атрактивни промоции.

Сопственик и извршен директор

Сопственик на K9Win е K9 Industry Inc, а нивниот сегашен извршен директор и основач е Хуго Фернандез.

Број на лиценца

K9Win има лиценца издадена од Владата на Курасао. Ова значи дека можете да пристапите до казиното без да се грижите за ништо.

Каде се базира казиното K9Win?

K9Win казиното има седиште во многу различни земји, вклучувајќи ги Малезија, Сингапур, Тајланд, Индонезија, Виетнам и Тајван.

Total score8.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)