K9WIN - Account

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Account

Кога сакате да играте за вистински пари во казиното K9Win, прво треба да креирате сметка. Ова е лесна процедура и се што треба да направите е да се упатите во казиното`s официјална веб-страница и кликнете на „Копче __Приклучи се сега__'.

K9Win казиното одржува високо ниво на безбедност за да ги заштити своите клиенти, да врши редовни проверки и да води евиденција за трансакции и облози. Пред да можете да поднесете барање за повлекување во казиното, треба да поминете низ процедура за верификација. Ова значи дека треба да испратите копии од правни документи за да можете да го докажете вашиот идентитет, вашата адреса и начинот на плаќање што го користите.

Откако ќе завршите и казиното ќе го потврди вашиот идентитет, не мора повеќе да ја поминувате оваа процедура. Имајте на ум дека казиното го задржува правото да бара дополнителни документи доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Total score8.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)