K9WIN - Bonuses

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Bonuses

K9Win е многу дарежлив кон своите играчи и не само со новите туку и со нивните лојални играчи. За да ги направат работите поинтересни, тие го пречекуваат секој нов играч со дарежлив бонус за добредојде, а подоцна, има редовна промоција и повторно вчитување бонуси за нивните постоечки играчи.

Понудата за добредојде е достапна само за играчите кои се приклучуваат на казиното за прв пат и креираат нова сметка. За да се квалификувате за понудата, треба да го направите потребниот депозит. Имајте на ум дека треба да ги исполните условите за обложување на бонусот пред да побарате повлекување на вашите добивки.

Откако ќе станете редовен во казиното, можете да го искористите 20% бонусот за викенд. Оваа промоција можете да ја побарате само во сабота и недела. Промоцијата можете да ја барате само еднаш дневно, а минималниот потребен депозит е 30 долари. Треба да ги превртите бонусните средства 20 пати пред да побарате повлекување. Максималниот износ што можете да го повлечете од овој бонус е ограничен на $100.

Друг бонус што можете да го искористите е бонусот од 8%, кој е достапен за сите играчи. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 30 УСД, а бонусните средства треба да се префрлат 10 пати пред да можете да побарате повлекување.

2% бонус за надополнување е уште една промоција што е достапна за клиентите на K9Win. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 30 УСД и треба да го префрлите износот 2 пати пред да побарате повлекување.

Акумулативниот бонус за депозит е промоција што може да го подобри вашето салдо. Овој бонус зависи од износот што го депонирате во текот на целата недела, а можете да го барате секој понеделник. Бонусот функционира на следниов начин:

  • За секои 1000 долари што ги обложувате, ќе добиете 28 долари во бонус средства.
  • За секои 3000 долари што ги обложувате, ќе добиете 88 долари во бонус.
  • За секои 5000 долари што ги обложувате, ќе добиете 168 долари во бонус средства.
  • За секои 10000 долари што ги обложувате, ќе добиете 288 долари во бонус средства.
  • За секои 30000 долари што ги обложувате, ќе добиете 688 долари во бонус средства.

Максималниот износ што можете да го повлечете е ограничен на 1,888 УСД. Можете да ги играте сите игри во казиното за да го исчистите бонусот освен рулет, бакара без провизија и 4D бакара.

Совршен бонус за промет на посетеност е уште една промоција што можете да ја побарате еднаш секој понеделник.

Бонус за упатување пријател ќе донесе 10% од износот што играчот што го упативте ќе го депонира. Овој бонус доаѓа со 5x барања за обложување и максималното повлекување што можете да го направите е ограничено на 288 долари.

Казиното K9Win нуди роденденски бонус што можете да го барате еднаш годишно на вашиот роденденски месец. Ќе треба да испратите копија од вашата лична карта и откако вашата картичка ќе биде потврдена, ќе го добиете вашиот бонус.

Бонус за спасување До 688 долари е уште еден бонус што можете да го барате еднаш дневно. Кога ја барате оваа промоција, не можете да барате друг бонус за депозит. За да се квалификувате за овој бонус, треба да имате депонирано најмалку $2000 во текот на денот. Условите за обложување за овој бонус се 10 пати.

Бонус за среќа 9 е уште една промоција достапна за сите членови на K9Win и може да се бара неограничено пати. Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за оваа понуда е 100 УСД.

Бонус за лојалност

Казиното K9Win нуди програма за лојалност за играчите кои се редовни во казиното. Постојат различни нивоа што можете да ги постигнете овде, вклучувајќи Џокер, Џек, Кралица и Кинг. Единственото нешто што треба да направите за да учествувате во оваа програма е да ги играте вашите игри за вистински пари, а колку повеќе играте, толку повисоко ќе го постигнете нивото.

Бонус за повторно вчитување

Казиното K9Win нуди бонус за повторно вчитување за спортската книшка што може да се бара секој ден. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 30 УСД, а бонусот треба да се префрли 9 пати пред да може да побарате повлекување.

Бонус за регистрација

Секој играч кој ќе создаде нова сметка во казиното K9Win и ќе го направи својот прв депозит ќе добие бонус за регистрација. Овој бонус доаѓа со барања за обложување од 40 пати, кои треба да ги исполните за да можете да ги повлечете вашите добивки.

Total score8.8
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Сингапур
Тајланд
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)