K9WIN Преглед на казино - Deposits

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Deposits

За да играте во казиното K9Win за вистински пари, прво треба да направите депозит. Ова е моментот кога ќе го имате вистинското казино искуство во K9Win и ќе уживате во вистинската забава што можат да ја понудат казино игрите. Давате депозит е едноставна процедура, а ние ќе ви објасниме во случај да сте почетник.

За да депонирате во казиното K9Win, прво треба да креирате сметка. Откако ќе ја имате вашата сметка, треба да го допрете копчето „Депозит“ на долната лева страна на екранот. Кога ќе го направите тоа, ќе бидете пренасочени на нивната страница „Банка за депозити“. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате. За некои системи за плаќање, ќе треба да ја прикачите потврдата за трансакцијата како доказ.

Некои од начините на плаќање што можете да ги користите во казиното K9Win вклучуваат AmBank, банкарски трансфер, CIMB Bank, Hong Leong Bank, Maybank, Public Bank и RHB Bank.

Минималните и максималните ограничувања за депозит зависат од начинот на плаќање што сакате да го користите. Ако сакате да ги проверите ограничувањата за начинот на плаќање што сакате да го користите, се што треба да направите е да се упатите до Касиерот и да кликнете на страницата Депозит. До секој начин на плаќање можете да ги најдете сите информации што треба да ги знаете.

Валута

Различни валути се достапни овде во казиното, вклучувајќи:

  • MYR - малезиски Рингит
  • SGD - Сингапурски долар
  • THB - Бах
  • ВНД - Донг
Total score8.8
Добрите
+ Азиско пријателско казино
+ Тајланд
+ Камбоџа
+ Виетнам
+ Малезија
+ Огромен избор на игри
+ Одлични VIP понуди
+ Најдобра поддршка во индустријата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Мјанмар
Пакистан
Сингапур
Тајланд
Филипини
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)