K9WIN Преглед на казино - Live Casino

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Live Casino

Веројатно едно од најдобрите додатоци на казиното K9Win е делот Казино во живо. Ова ќе ви овозможи да искусите како би било да играте во вистинско копнено казино. Може да пробате една од многуте игри што се достапни овде и да разговарате не само со дилерот туку и со другите играчи.

Рулет во живо

Благодарение на модерната технологија сега можете да ги играте вашите омилени игри од удобноста на вашиот дом. Уште повеќе, можете да ги играте со дилер во живо и да имате искуство што е исто толку блиску до играње во вистинско копно казино.

Рулет е популарна игра што може да ја играте во живо во казиното K9Win. Има многу различни варијации на играта за да можете да ја најдете онаа што најмногу ви одговара. Сите варијации на рулетот во казиното K9Win користат софистициран RNG софтвер за да утврдат дека исходот од секоја игра е случаен.

Графиката и аудиото на игрите се со највисок квалитет и се реални колку што можат. Но, пред да започнете да играте за вистински пари, ви предлагаме да ги научите правилата на играта. Рулетот е едноставна игра за играње, но има некои работи што треба да ги разгледате пред да одлучите да играте. Варијациите во живо на играта се играат според истите правила. Една од најважните работи што треба да ги научите се различните облози што можете да ги поставите и како да ги поставите на маса. Сите облози во рулет се поделени во две категории, внатрешни и надворешни облози.

Бакара во живо

Порано Baccarat беше игра која ја играа високи ролки, но денес е достапна за сите кои сакаат да ја пробаат. Ова е интересна игра со карти која можете да научите да ја играте многу брзо. Baccarat има релативно лесни правила и низок куќен раб, така што играта работи во ваша корист на секој можен начин. Пред да одлучите да играте Baccarat во живо, добра идеја е да ја играте во забавен режим, барем додека не ги научите правилата.

Блек Џек во живо

Блек Џек е уште една возбудлива игра што може да ја играте во живо во казиното K9Win. Играта има едноставни правила кои ќе ги научите за кратко време, а откако ќе ја развиете вашата стратегија, можете дури и да го намалите работ на куќата.

Не можете да почнете да играте за вистински пари ако прво не ги пречекорите правилата на играта. Овде нема што да се грижите бидејќи основните правила на играта се едноставни, а откако ќе ги научите, можете да играте која било варијација на играта што ја сакате.

Покер во живо

За разлика од другите казино игри, покерот ќе бара одреден напор од ваша страна за да ги научите правилата. За некои, ова е предизвикувачка игра и тие едноставно го прескокнуваат покерот и се упатуваат кон следната игра со карти достапна во казиното, но мораме да кажеме дека им недостасуваат многу. Покерот е лесна игра за учење и ќе мора да поминете низ неколку основни правила за да започнете да играте. Добрата вест е дека во казиното K9Win можете да играте покер во забавен режим кој ќе ви овозможи да научите како функционира играта без да мора да трошите свои пари.

Покерот е многу популарна игра, па не е изненадување што има многу различни варијации на истата, но некои од најпопуларните вклучуваат Texas Hold'em, Omaha Hold'em, Seven-Card Stud и Five-Card Draw. .

Во живо Сик Бо

Sic Bo е уште една игра што може да ја играте во живо во K9Win казиното. Играта потекнува од Кина и се игра со три коцки. Ова е игра на среќа, така што не можете да развиете некаква стратегија. Наместо тоа, можете само да седнете, да се опуштите и да се надевате дека среќата е на ваша страна.

Играта се игра со три коцки, а дилерот ќе ги стави во мал сандак, ќе ги затресе коцките во градите и ќе ги префрли на масата. Ако сте ја погодиле вистинската комбинација, вие сте победник.

Во живо фаќач на соништа

Dream Catchers е одлична игра која може да донесе колосални победи во само едно вртење. За да го добиете целосното искуство, треба да ја играте играта во живо во казиното K9Win. Ова е игра која лесно се учи, се игра со помош на тркало кое е поделено на 52 сегменти и два други сегменти во вредност од 2x и 7x.

Треба да се обложите на број на кој верувате дека тркалото ќе застане. Ако тркалото застане на сегментите со множител 2x или 7 x, сите облози ќе останат на место и не се прифаќаат нови облози. Тркалото повторно се врти и облозите се исплаќаат според првичниот облог, но шансите се зголемуваат за 2x или 7x. Ако тркалото застане на повеќе од еден множител по ред, шансите повторно се множат и тоа може да донесе огромни исплати.

Total score8.8
Добрите
+ Азиско пријателско казино
+ Тајланд
+ Камбоџа
+ Виетнам
+ Малезија
+ Огромен избор на игри
+ Одлични VIP понуди
+ Најдобра поддршка во индустријата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Мјанмар
Пакистан
Сингапур
Тајланд
Филипини
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)