K9WIN Преглед на казино - Support

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Support

Казиното K9Win е секогаш достапно за нивните играчи, а најзгодниот начин да стапите во контакт со претставник на казиното е преку функцијата за разговор во живо. Уште повеќе, функцијата за разговор во живо на K9Win е достапна на различни јазици, вклучувајќи:

  • Англиски
  • кинески
  • индонезиски
  • малајски

Исто така, постојат и други начини на кои можете да контактирате со Поддршката за корисници, вклучувајќи телефон и е-пошта. Ова се телефонските броеви на кои можете да контактирате со казиното:

  • +601136918708 Сингапур
  • +60164790506 Малезија

Можете исто така да им испратите е-пошта на:

Total score8.8
Добрите
+ Азиско пријателско казино
+ Тајланд
+ Камбоџа
+ Виетнам
+ Малезија
+ Огромен избор на игри
+ Одлични VIP понуди
+ Најдобра поддршка во индустријата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Мјанмар
Пакистан
Сингапур
Тајланд
Филипини
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)