K9WIN Преглед на казино - Withdrawals

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

Withdrawals

Повлекувањето од вашата сметка на K9Win Казино е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите во делот за повлекување во благајната и да го изберете начинот на плаќање што сакате да го користите. 

Многу е важно да го користите истиот начин на плаќање за повлекување како оној што го користевте за депонирање на прво место.

Како што споменавме претходно, повлекувањето е многу едноставна процедура и ќе завршите за само неколку минути. Сè што треба да направите е да се упатите до Касиерот и да го допрете делот Повлекување. Таму можете да ги најдете сите достапни начини на плаќање што ви се достапни и треба да го изберете оној што сакате да го користите. Внесете го износот што сакате да го депонирате и потврдете го трансферот.

Како да повлечете бонус средства?

Кога сакате да направите повлекување на вашите бонус средства, прво треба да ги исполните условите за обложување, а потоа можете да побарате повлекување. Секој бонус доаѓа со различни барања за играње, затоа ви предлагаме да ги прочитате Условите и правилата пред да прифатите бонус.

Валута

Различни валути се достапни во казиното K9Win што можете да ги користите за да направите повлекување, вклучувајќи:

  • MYR - малезиски Рингит
  • SGD - Сингапурски долар
  • THB - Бах
  • ВНД - Донг
Total score8.8
Добрите
+ Азиско пријателско казино
+ Тајланд
+ Камбоџа
+ Виетнам
+ Малезија
+ Огромен избор на игри
+ Одлични VIP понуди
+ Најдобра поддршка во индустријата

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2015
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Виетнамски
Индонезија
Кинески
Малезиски
Тајландски
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (8)
Американски долари
Виетнамски донг
Индонезиски рупии
Камбоџански ријал
Кинески јуани
Малезиски рингити
Сингапурски долари
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Виетнам
Индија
Индонезија
Камбоџа
Малезија
Мјанмар
Пакистан
Сингапур
Тајланд
Филипини
ИгриИгри (12)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
СофтверСофтвер (11)