Kassu - Affiliate Program

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

За да се приклучат на affiliate програмата, партнерите треба прво да го пополнат формуларот за регистрација. Секоја апликација се разгледува во рок од 24 часа, а откако ќе се одобри регистрацијата, партнерите ќе добијат е-пошта за добредојде што ќе ги содржи деталите за најава и деталите за контакт на Менаџерот за личен партнер.

На партнерите им се советува да работат со нивните партнерски менаџери за да ја одредат најдобрата маркетинг стратегија и да ги изберат најдобрите медиумски алатки за да го оптимизираат нивниот маркетинг напор.

Genesis Affiliates нудат Удел на приходи, CPA, Напреден или План за Комисија за медиуми, а нивниот систем е поставен за целосно да поддржува каква било структура на комисиите што ќе ја изберат партнерите.

План за споделување на приходите - ова е досега најдобрата понуда благодарение на неговата едноставност. Партнерите ќе заработат провизија врз основа на нето приходите. Уделот на приходите започнува од 35% со можност да се зголеми во иднина.

Трошоци по набавка - постојат и флексибилни и напредни структури на Комисијата за CPA. Партнерите треба да наведат дека го сакаат овој план кога ќе се регистрираат, а претставник на казиното ќе контактира со нив за да го постави нивниот приспособен план.

План за упатување - партнерите можат да заработат доживотно 2,5% Комисија за упатување на сите нови филијали што ги упатуваат.

Што е придружна програма Kassu Casino?

Филијалата на Kassu Casino се нарекува Genesis Affiliates и ги вклучува следните брендови:

  • Казино богови
  • Казула
  • Касу
  • Спела
  • Битие казино
  • Херојот на Вегас
  • Sloty
  • Спинит
  • Казино радост
  • Пелаа
Total score8.3
Добрите
Лошите
- Разговорот во живо е недостапен за нерегистрирани играчи

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (1)
Бонус за добредојде
ВалутиВалути (24)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бахреински динари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Канадски долари
Катарски риали
Кинески јуани
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Судиски ријали
Турски лири
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (15)
Јужна Африка
Јужна Кореа
Бугарија
Ирска
Исланд
Канада
Малта
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Украина
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (4)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (16)