Kassu Преглед на казино - Countries

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Countries

За жал, не сите играчи можат да се приклучат на казиното Касу и да ги играат игрите. Во повеќето случаи, причината зад ова е што казиното ги нема потребните лиценци за работа во одредена земја или коцкањето се смета за нелегално. Прочитајте го списокот со сите ограничени земји за казиното Касу

 • Литванија
 • Белорусија
 • Латвија
 • Чешка република
 • Кина
 • Бугарија
 • Полска
 • Босна и Херцеговина
 • Хрватска
 • Грција
 • Република Молдавија
 • Малезија
 • Грузија
 • Филипини
 • Казахстан
 • Австралија
 • Словенија
 • Виетнам
 • Тајланд
 • Индонезија
 • Сингапур
 • Нигерија
 • Бангладеш
 • Монголија
 • Белгија
 • Украина
 • Србија
 • Швајцарија.
Total score8.3
Добрите
Лошите
- Разговорот во живо е недостапен за нерегистрирани играчи

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (1)
Бонус за добредојде
ВалутиВалути (24)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бахреински динари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Канадски долари
Катарски риали
Кинески јуани
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Судиски ријали
Турски лири
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (15)
Јужна Африка
Јужна Кореа
Бугарија
Ирска
Исланд
Канада
Малта
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Украина
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (4)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (16)