Kassu - Live Casino

Age Limit
Kassu
Kassu is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Kassu Casino располага со 46 игри со дилери во живо напојувани од NetEnt и Evolution Gaming, кои се едни од најдобрите провајдери на софтвер кога станува збор за живи игри во казино. Коцкарите кои уживаат во играњето со дилер во живо ќе најдат некои од најпопуларните варијации на нивните омилени игри.

Блек Џек во живо

Блек Џек е популарна игра која е достапна во делот Kassu Live Casino. Играчите можат да најдат некои од најпопуларните варијации на играта.

На играчите им предлагаме да ги научат правилата на игра пред да одлучат да играат за вистински пари. Иако ова е едноставна игра за учење, секогаш е добра идеја да знаете што се случува. Еве само некои од игрите што играчите можат да ги најдат овде:

 • Блек Џек ВИП Алфа
 • Блек Џек ВИП Бета
 • Блек Џек ВИП Гама
 • Моќ Блек Џек
 • Блек Џек злато 6
 • Неограничен Блек Џек
 • Брзина ВИП Блек Џек А
 • Брзина ВИП Блек Џек Б
 • Брзина ВИП Блек Џек В
 • Брзина ВИП Блек Џек Д
 • Блек Џек 12 (Зелено студио)
 • Блек Џек 14 (Зелено студио)
 • Ексклузивен Блек Џек ВИП црвен дијамант

Рулет во живо

Рулетот е една од најпопуларните игри и добрата вест е што играчите можат да уживаат играјќи ја оваа игра во живо. Целта на играта е да се предвиди на кој број ќе слета белата топка.

Има многу облози што играчите можат да ги направат, а ние предлагаме играчите да ги научат правилата пред да одлучат да ја играат играта за вистински пари. Бидејќи ова е многу популарна игра, не е изненадување што има многу различни варијации на играта и еве некои од игрите што играчите можат да ги најдат во казиното Касу:

 • Портомазо казино рулет
 • Брзински рулет
 • Рулет Макао
 • Рулет А
 • Рулет за брзина во живо
 • Брзина автоматски рулет
 • Молња рулет
 • Хиподром рулет
 • Американски рулет
 • Deutsches Roulette
 • Голем казино рулет

Бакара во живо

Live Baccarat ги следи истите правила како и традиционалниот Baccarat. Затоа, од таа причина, ги советуваме играчите да ги научат барем основните правила на игра пред да одлучат да играат.

Целта на играта е да се добие рака со вкупно 8 или 9. И играчот и дилерот можат да добијат трета картичка откако ќе ги добијат нивните првични две карти. Еве некои од многуте варијанти на Baccarat што играчите можат да ги најдат во казиното Касу:

 • Златен богатство Baccarat
 • Бакара лоби
 • Брзина Бакара 5
 • Брзина Бакара 6
 • Speed Baccarat Q
 • Брзина Бакара 3
 • Бакара 5
 • Бакара 6
 • Без комисија Baccarat
 • Speed Baccarat - Крикет
 • Нокаут од Златен Бакара
 • Златен Бакара Супер Шест
 • Speed Baccarat 2
 • Молња Бакара
 • Бакара 1
Total score8.3
Добрите
Лошите
- Разговорот во живо е недостапен за нерегистрирани играчи

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Норвешки
Фински
Шведски
БонусиБонуси (1)
Бонус за добредојде
ВалутиВалути (24)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Бахреински динари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Канадски долари
Катарски риали
Кинески јуани
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Нигериски наири
Новозеландски долари
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Судиски ријали
Турски лири
Хрватски куни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (15)
Јужна Африка
Јужна Кореа
Бугарија
Ирска
Исланд
Канада
Малта
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Украина
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (4)
ЛиценциЛиценци (3)
Методи за депозитМетоди за депозит (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (16)