Loki Преглед 2024 - Deposits

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Различни начини на плаќање може да се користат за депонирање средства на вашата сметка на Loki Casino. Кога ќе ја креирате вашата сметка, ќе биде побарано да ја изберете вашата претпочитана валута и имајте на ум дека откако ќе изберете валута, не можете да ја промените подоцна.

Можете да користите различни начини на плаќање за да депонирате средства на вашата сметка. Секој начин на плаќање има дозволени минимални и максимални ограничувања, па ајде да видиме што е потребно за некои од најпопуларните методи.

Кога користите Виза за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Mastercard за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Coinspaid за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е BTC 0,001 и нема ограничување на максималниот износ.

Кога користите Скрил за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Нетлер за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Цимплер за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите QIWI за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Paysafecard за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Instadebit за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 15 CAD, а максималниот износ е 7.500 CAD.

Кога користите Webmoney за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Неосурф за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Ecopayz за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Rapid by Skrill за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени трошоци и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Sticpay за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 3000 УСД.

Кога користите Сиру мобилен за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени такси и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 5 УСД, а максималниот износ е 15 УСД.

Кога користите Venus Point за депонирање средства на вашата сметка, нема вклучени трошоци и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Astropay Card Direct за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 500 УСД.

Кога користите Yandeks за да депонирате средства на вашата сметка, вклучена е провизија од 2,5% и трансферот е моментален. Минималниот износ што можете да го депонирате е 10 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Казиното Локи нуди многу дарежлив бонус за добредојде на сите нивни нови играчи. Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први три депозити на следниот начин. Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари. Вториот пат ќе добиете депозит од 75% до 100 долари. И третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 50% бонус за депозит до 100 долари. Бонусот за добредојде вклучува и 100 бесплатни вртења што ќе ги добиете по првиот депозит.

За да го активирате секој бонус, треба да направите минимален депозит од најмалку 20 долари.

Лимит на депозит

Лимит на депозит

Минималниот лимит за депозит во казиното Локи е 10 УСД, а минималниот лимит за повлекување е 20 УСД, но тоа може да варира. За подетални информации треба да се упатите во Касиерката и да ги најдете сите потребни информации за начинот на плаќање што сакате да го користите.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во казиното Локи, вклучувајќи евро „ЕУР“, американски долар „УСД“, австралиски долар „AUD“, новозеландски долар „NZD“, канадски долар „CAD“, норвешка крона „NOK“, полска злота „PLN“, Чешка корона „CZK“, јужноафрикански ранд „ZAR“, јапонски јен „JPY“, јужнокорејски вон „KRW“, украинска Hryvnia „UAH“, казахстански тенге „KZT“ и биткоин „BTC“.

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.