Loki Преглед на казино - Promotions & Offers

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Казиното Локи е многу дарежливо кон сите нивни нови играчи. Првото нешто што ќе го добиете кога ќе се приклучите на казиното е многу дарежлив бонус за добредојде . Подоцна, има многу промоции и бонуси во кои можете да уживате.

За да ги започнете работите на десната нога, казиното Локи нуди многу дарежлив бонус за добредојде на сите нивни нови играчи. Ќе мора да користите промотивен код за првиот, вториот и третиот депозит што ќе го направите. На бонус кодови се LOKI100, LOKI75 и LOKI50.

Кога ќе се регистрирате во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит во казиното Локи, имате можност да побарате а бонус за добредојде. Казиното ќе одговара на 100% од вашиот прв депозит до 100 долари и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Треба да внесете бонус код LOKI100 кога правите депозит. Веднаш ќе ги добиете бонусните средства и вашите први 20 бесплатни вртења. За остатокот од бесплатните вртења, ќе добивате 20 дневно во следните денови додека не ја добиете целата сума. Кога играте преку почетниот бонус, можете да го барате вториот бонус за депозит. Овој пат ќе добиете бонус за депозит од 75% до $100. Не заборавајте да го внесете бонус кодот LOKI75, за да ја побарате оваа понуда. И, конечно, трет пат кога ќе направите депозит, ќе добиете совпаѓање на депозит од 50% до 100 долари, а бонус кодот што треба да го користите за да ја побарате понудата е LOKI50.

Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонусот е најмалку 20 долари. Условите за обложување за овој бонус се 50 пати, и имајте на ум дека треба да играте преку средствата за бонуси пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Максималниот облог што можете да го поставите додека сеуште играте со бонус средства е ограничен на 1$. Имате 14 дена да ги исполните условите за обложување во спротивно вашите добивки ќе бидат неважечки. Друга многу важна работа што треба да ја запомните е дека не сите игри ќе придонесат кон барањата за обложување на ист начин.

Total score8.4
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Samsung PaySkrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)