Loki Преглед 2024 - Promotions & Offers

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Казиното Локи е многу дарежливо кон сите нивни нови играчи. Првото нешто што ќе го добиете кога ќе се приклучите на казиното е многу дарежлив бонус за добредојде . Подоцна, има многу промоции и бонуси во кои можете да уживате.

За да ги започнете работите на десната нога, казиното Локи нуди многу дарежлив бонус за добредојде на сите нивни нови играчи. Ќе мора да користите промотивен код за првиот, вториот и третиот депозит што ќе го направите. На бонус кодови се LOKI100, LOKI75 и LOKI50.

Кога ќе се регистрирате во казиното и ќе го направите вашиот прв депозит во казиното Локи, имате можност да побарате а бонус за добредојде. Казиното ќе одговара на 100% од вашиот прв депозит до 100 долари и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Треба да внесете бонус код LOKI100 кога правите депозит. Веднаш ќе ги добиете бонусните средства и вашите први 20 бесплатни вртења. За остатокот од бесплатните вртења, ќе добивате 20 дневно во следните денови додека не ја добиете целата сума. Кога играте преку почетниот бонус, можете да го барате вториот бонус за депозит. Овој пат ќе добиете бонус за депозит од 75% до $100. Не заборавајте да го внесете бонус кодот LOKI75, за да ја побарате оваа понуда. И, конечно, трет пат кога ќе направите депозит, ќе добиете совпаѓање на депозит од 50% до 100 долари, а бонус кодот што треба да го користите за да ја побарате понудата е LOKI50.

Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонусот е најмалку 20 долари. Условите за обложување за овој бонус се 50 пати, и имајте на ум дека треба да играте преку средствата за бонуси пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Максималниот облог што можете да го поставите додека сеуште играте со бонус средства е ограничен на 1$. Имате 14 дена да ги исполните условите за обложување во спротивно вашите добивки ќе бидат неважечки. Друга многу важна работа што треба да ја запомните е дека не сите игри ќе придонесат кон барањата за обложување на ист начин.

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.