Loki Преглед 2024 - Withdrawals

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Повлекувањето од вашата сметка е многу едноставно. Единственото нешто што треба да го имате на ум е дека треба да го користите истиот метод за повлекување средства како оној што сте го депонирале.

Кога користите Виза за да ги повлечете средствата, нема вклучени провизии и ќе бидат потребни помеѓу 1 и 3 банкарски дена за да ги добиете вашите средства. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Mastercard за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Coinspaid за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е БТК 0,002, а максималниот износ е БТК 0,4.

Кога користите Скрил за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Нетлер за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите QIWI за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите iDebit за повлекување средства, не се вклучени трошоци и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 15 CAD, а максималниот износ е 5000 CAD.

Кога користите Instadebit за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 15 CAD, а максималниот износ е 5000 CAD.

Кога користите Webmoney за повлекување средства, вклучена е провизија од 2,5% и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Ecopayz за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Rapid by Skrill за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Sticpay за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 3000 УСД.

Кога користите Неосурф за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД, ова е достапно само за регионот Сепа.

Кога користите Точка на Венера за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Interac Online за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 7500 УСД.

Кога користите Astropay Direct за повлекување средства, нема вклучени трошоци и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 500 УСД.

Кога користите Astropay Card за повлекување средства, нема вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 500 УСД.

Кога користите UPayCard за повлекување средства, нема вклучени трошоци и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Кога користите Paysafecard за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 250 УСД.

Кога користите Yandex за повлекување средства, не се вклучени такси и вашите средства ќе бидат веднаш префрлени. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД.

Mastercard е достапна само во овие земји, Андора, Австрија, Белгија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Германија, Гибралтар, Грција, Унгарија, Исланд, Ирска, Италија, Латвија, Луксембург, Малта, Монако, Холандија, Норвешка , Сан Марино, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Турција и Обединетото Кралство.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во казиното Локи, вклучително и евраевра", Американски долар "американски долари", австралиски долар"AUD„, Новозеландски долар“НЗД", канадски долар"CAD„, Норвешка круна“NOK„, полска злота“PLN„, чешка корона“CZK", Јужноафрикански Ранд"ЗАР„, јапонски јен“JPY„, јужнокорејски вон“KRW „, украинска гривни“UAH „, Казахстан Тенге“КЗТ " и Bitcoin "BTC".

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.