Luckland Преглед на казино - Live Casino

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
БонусДо 1000 € + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Luckland
До 1000 € + 200 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Live Casino

Live Casino

Во последниве години, игрите во казино во живо станаа многу популарни меѓу играчите и како што стојат работите во индустријата за iGaming, тие ќе станат уште поголеми во наредните години. Казино игрите во живо се одвиваат во реално време каде дилерот е домаќин на казино игра.

Сите играчи се приклучуваат на казино игра во живо преку пренос каде што следат акции во живо и ставаат облози во живо. Казиното Лакленд го поддржува огромниот тренд на обложување на игри во казино во живо со својот широк избор на игри со дилери во живо.

Многу реномирани провајдери на софтвер го снабдуваат казиното Лакленд со неверојатни казино игри. Сите казино игри во живо во ова онлајн казино се одликуваат во делот Казино во живо. Играчите можат да изберат од игри со дилери во живо како што се:

 • Рулет во живо
 • Блек Џек во живо
 • Покер во живо
 • Во живо Baccarat & Sic Bo
 • Емисии за игри во живо

Рулет во живо

Рулетот е една од најстарите казино игри која успеала да остане популарна неколку векови. Во казиното Лакленд, играчите можат слободно да избираат од бројните варијанти на рулет, секоја единствена на свој начин. Варијантите на рулет во живо што се појавуваат во ова онлајн казино се следните:

 • Гранд во живо рулет
 • Молња рулет
 • 24/7 рулет во живо
 • Авто-рулет
 • Рулет Вива Лас Вегас
 • Рулет
 • Автоматски ВИП рулет
 • Извонреден рулет
 • Блаже во живо рулет
 • Златен бар рулет
 • Рулет за ноќен клуб
 • Брзина автоматски рулет
 • Брзински рулет
 • Инстант рулет
 • Deutsches Roulette
 • Авто- рулет La Partege
 • Рулет во живо
 • Дански рулет
 • Француски рулет злато
 • Американски рулет
 • Рулет со двојна топка
 • Норск рулет
 • Рулет од прво лице
 • XL рулет
 • Хиподром двојна игра рулет
 • Голем казино рулет
 • Кенсингтон во живо рулет
 • Лош Хомбург автентичен рулет
 • Namaste рулет
 • Портомасо Реал казино рулет
 • Брзина 1 Автоматски рулет
 • Брзина 2 Автоматски рулет
 • Класичен 1 авто рулет
 • Класичен 2 автоматски рулет
 • Кралскиот казино автентичен рулет
 • Лондонски рулет

Блек Џек во живо

Блек Џек е уште една исклучително популарна казино игра која се игра низ целиот свет. Во ова онлајн казино, играчите ќе најдат неколку многу интересни варијанти на блек џек во живо. Секоја варијанта на блек џек доаѓа со слична игра и правила, каде што целта е да се добие вредност на раката од 21 или што е можно поблиску до 21. Еве ги варијантите на блек џек во живо што се појавуваат во казиното Лакленд:

 • Multiplay Блек Џек
 • Блек Џек - Газа
 • Блек Џек партија
 • Бесплатен залог Блек Џек
 • Бесконечен Блек Џек
 • Моќ Блек Џек
 • Брзина ВИП Блек Џек А
 • Брзина ВИП Блек Џек Б
 • Брзина ВИП Блек Џек В
 • Брзина ВИП Блек Џек Д
 • Молња Блек Џек
 • Блек Џек А
 • Блек Џек Б
 • Блек Џек Ц
 • Блек Џек Д
 • Блек Џек VIP X
 • Брзина Блек Џек Е
 • Брзина Блек Џек Г
 • Брзина Блек Џек Х
 • Брзина Блек Џек I
 • Брзина Блек Џек Ј
 • Блек Џек VIP U
 • Блек Џек М
 • Брзина Блек Џек К
 • Брзина Блек Џек Л
 • Брзина Блек Џек М
 • Блек Џек Сребрена А
 • Блек Џек Сребрена Б
 • Блек Џек Сребрена Ц
 • Блек Џек Сребрена Д
 • Блек Џек Сребрена Ф
 • Блек Џек Сребрена Г
 • Блек Џек ВИП З
 • Блек Џек ВИП К
 • Блек Џек VIP C
 • Блек Џек ВИП Д
 • Блек Џек ВИП Е
 • Блек Џек ВИП Ф
 • Блек Џек ВИП Т
 • Блек Џек ВИП С
 • Блек Џек VIP I
 • Блек Џек ВИП Ј
 • Блек Џек ВИП Б
 • Блек Џек ВИП Л
 • Блек Џек ВИП М
 • Блек Џек ВИП Н
 • Блек Џек ВИП О
 • Блек Џек ВИП П
 • Блек Џек VIP Q
 • Блек Џек ВИП Р
 • Блек Џек ВИП Х
 • Блек Џек ВИП Г
 • Блек Џек ВИП А

Покер во живо

Покер е уште една позната казино игра која доаѓа со многу интересни варијанти. Казиното Лакленд знае за големата популарност на варијантите на покер во живо, поради што се погрижи да вклучи неколку од нив во својата понуда. Еве ги сите достапни варијанти на покер во живо што се појавуваат во казиното Лакленд:

 • Казино Холдем
 • Домашен Тексас Холдем
 • Покер со три карти
 • Страна залог Сити
 • Карибите Студ покер
 • Тексас Холдем бонус
 • Тинејџерката Пети
 • Тинејџерката Пети во живо
 • Обложувајте се на Тин Пати

Во живо Baccarat & Sic Bo

Многу играчи од целиот свет претпочитаат да се обложуваат на Baccarat отколку на која било друга казино игра. Причината зад тоа е уникатната игра и многу едноставните правила, каде што играчите можат да изберат од три типа на облози.

Sic Bo е уште една популарна игра која потекнува од Азија и најмногу се игра во регионот. Но, во последниве години оваа казино игра почна да се појавува во многу онлајн казина од целиот свет. Игрите во живо Baccarat и Sic Bo во живо што се појавуваат во казиното Лакленд се следниве:

 • Андар Бахар
 • Бакара А
 • Бакара Б
 • Бакара Ц
 • Baccarat Контрола стискаш
 • Бакара крикет маса
 • Стискање на бакара
 • Змеј тигар
 • Бакара од прво лице
 • Прво лице змеј тигар
 • Молња Бакара
 • Без провизија брзина Baccarat A
 • Без комисија Baccarat
 • Speed Baccarat A
 • Speed Baccarat B
 • Speed Baccarat C
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat J
 • Супер Андар Бахар
 • Супер Сик Бо

Емисии за игри во живо

Во последниве години, емисиите на игри во живо привлекуваат многу играчи, што најмногу се должи на нивната единствена игра. Казиното Лакленд ги содржи следните емисии за игри во живо:

 • Монопол во живо
 • Лудо време
 • Фаќач на соништа
 • Молња коцки
 • Фудбалско студио
 • Има или нема договор
 • Фаќач на соништа во прво лице
 • Мега топка во прво лице
 • Прво лице Топ картичка
 • Прво лице Молња рулет
 • Мега топка
 • Лудиот превртување на паричка
 • 32 картички
 • Среќа 7
 • Лов на богатство на Гонзо
1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот