Lucky Days Преглед 2024 - Account

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играат за вистински пари во казиното Lucky Days, играчите треба прво да создадат сметка. Ова е едноставен процес каде играчите треба да се регистрираат за сметка со пополнување на некои лични податоци. Многу е важно да се користат точни детали бидејќи подоцна секој играч ќе мора да помине низ процедура за верификација.

Играчите кои ја затвориле својата сметка или се самоисклучиле и периодот е завршен, тогаш можат повторно да ја отворат својата сметка. Најдоброто нешто што треба да направат е да ја контактираат поддршката за корисници и тие ќе го разгледаат прашањето. Играчите кои ќе изберат трајно да ја затворат својата сметка повеќе не можат повторно да ја отворат својата сметка.

Ограничете ја сметката

Ограничете ја сметката

Играчите можат да имаат само една сметка на нивно име. Ако казиното сфати дека играчот има повеќе сметки за да го искористи бонусот за добредојде, тогаш го задржува правото да ги затвори сите сметки и да ги суспендира сите исплати.

Процес на верификација

Процес на верификација

Секој играч треба да ја потврди својата сметка пред да може да изврши повлекување. Најдоброто нешто што треба да направите овде е да ја потврдите сметката во моментот кога ќе се создаде бидејќи ова е еднократна зделка и откако ќе се заврши, играчите не мора да го прават тоа повторно. Како и да е, казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време.

За да го потврдат својот идентитет, играчите треба да се логираат на нивната сметка и да одат во Поставки и да кликнат на Потврди. Тие ќе треба да ги испратите следните документи:

  • ИД со фотографија
  • Доказ за адреса
  • Метод за плаќање

Има одредени барања кога станува збор за документи, па играчите треба да ги прочитаат пред да одлучат да ги прикачат. Казиното може да избере да повика играчи како дел од процедурата за верификација. На играчите кои нема да го потврдат својот идентитет преку телефонски повик ќе им биде укината сметката.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

Играчите кои ќе создадат сметка во казиното Lucky Days и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Уште повеќе, бонусот за добредојде се пренесува преку првите три депозити на следниов начин:

  • Играчите ќе заработат 100% бонус за депозит до 100 долари првиот пат кога ќе направат депозит. Згора на тоа, секој играч ќе добие 100 бесплатни вртења што може да ги искористи за да ја игра Книгата на мртвите. Бесплатните вртења се носат во текот на 10 дена, со 10 бесплатни вртења секој ден.

  • Вториот пат кога играчите ќе направат депозит, можат да добијат 50% бонус за депозит до 200 долари.

  • Трет пат кога играчите ќе направат депозит ќе добијат 25% бонус за депозит до 700 долари.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 25 пати, што не е многу. Играчите треба да го исчистат бонусот пред да можат да побараат повлекување во спротивно ризикуваат да им бидат поништени средствата.