Mansion Преглед на казино - Account

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусДо $/€5000
Масовен избор на Playtech
Разговор во живо 24/7
Премиум казино
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Масовен избор на Playtech
Разговор во живо 24/7
Премиум казино
Mansion
До $/€5000
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Account

Account

Регистрирањето за сметка во казиното Mansion ќе одземе само неколку минути од вашето време. Треба да наведете некои информации вклучувајќи го вашето полно име, пол, датум на раѓање, е-пошта, домашна адреса, телефонски број и претпочитана валута. Ќе ви биде испратена е-пошта од казиното со врска која ќе ја активира вашата нова сметка. Пред да можете да го направите првото повлекување, ќе треба да поминете неколку проверки за верификација. Ова значи дека треба да обезбедите копија од некои документи вклучувајќи ја вашата лична карта, доказ за адресата и во некои случаи ќе биде побарано да дадете детали за вашата кредитна картичка.

Процес на верификација

Процес на верификација

Кога сакате да играте за вистински пари, многу е важно да го потврдите вашиот идентитет. Казиното ќе бара од вас да ја потврдите вашата возраст во рок од 72 часа од уплатата на првиот депозит. И, ако не успеете да го сторите тоа, казиното ќе ја замрзне вашата сметка. Подоцна, од вас ќе биде побарано да го потврдите вашиот идентитет и изворот на приход. Ве советуваме да го завршите овој чекор што е можно поскоро за да нема да морате да се соочувате со какви било проблеми подоцна кога ќе се обидете да направите депозит. Треба да ги доставите следните документи:

· Извод од матична книга на родени · Возачка дозвола · Пасош · Потпишан договор за кредит · Национална лична карта · Комунална сметка или извод од банка не постара од три месеци

Документите можете да ги испратите по е-пошта до тимот за поддршка на Mansion Online Casino или преку услугата за разговор во живо на Mansion Casino.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

Новите играчи во казиното Mansion имаат право на многу дарежлив бонус за прв депозит од 100% до максимален износ од $500. Исто така, постои посебен бонус за добредојде за високи ролки што достигнува до 5000 долари. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 20x, а за бонусот за добредојде со високи ролери тие се 15x.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот