Mansion Преглед на казино - Affiliate Program

MansionResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусДо $/€5000
Масовен избор на Playtech
Разговор во живо 24/7
Премиум казино
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Масовен избор на Playtech
Разговор во живо 24/7
Премиум казино
Mansion
До $/€5000
Deposit methodsPayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Affiliate Program

Affiliate Program

За да станете дел од affiliate мрежата, треба да се регистрирате и да се регистрирате како партнер. Сите информации на формуларот за пријавување партнер треба да бидат точни и целосни. Од време на време, казиното може да бара дополнителни информации или документи. Компанијата го задржува правото да ја одбие вашата апликација без да бара оправдување.

Колку можам да направам?

Колку можам да направам?

Кога ќе се приклучите на affiliate програмата, вашата посветеност и напорна работа ќе одредат колку ќе заработите. Ќе ви биде поставена стандардната провизија на компанијата од 20% од нето приходот за сајтови за казино и 10% од нето приходот за сајтовите за спортско обложување. Овие проценти може да се зголемат до 50% врз основа на вашите перформанси во рок од 3 месеци. Ако изберете да добиете CPA, тогаш вашата заработка ќе се плаќа по играч.

Целата ваша заработка ќе биде уплатена на вашата подружница и ќе биде направена преку жица. Сите плаќања се обработуваат на 10-ти или 20-ти наредниот месец во кој е генериран сообраќајот. Задоцнетите барања ќе бидат пополнети во вториот циклус на плаќање. Пред да ја добиете вашата прва исплата, компанијата ќе треба да го потврди вашиот идентитет. Доколку не испратите копии од вашите документи во период од 180 дена, средствата од вашата сметка ќе бидат отстранети.

Подружниците кои избираат договори за CPA, доколку не успеат да донесат сообраќај во континуиран период од 180 дена, сите средства што остануваат на нивната сметка ќе бидат отстранети. Истото важи и за подружниците кои избрале дел од приходите.

Што е придружна програма Mansion Casino?

Што е придружна програма Mansion Casino?

Ако сакате да се приклучите на придружната програма Mansion Casino, можете да ги најдете под името Mansion Affiliates.

Програма за придружници на Mansion Poker

Програма за придружници на Mansion Poker

Казиното Mansion има една од најголемите покер соби што можете да ги најдете во мрежата на iPoker. Работат од 2004 година и со него раководи тимот зад Еуро Партнерс. Ако изберете Mansion Poker Affiliate, можете да промовирате еден од највисоките покер брендови во индустријата. Можете да ја продавате нивната соба на 10 различни јазици со користење на различни банери.

На секој покер партнер му е доделен свој менаџер со кој може да контактира секогаш кога ќе има проблем или за општи совети.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот