Mansion - Mobile

Age Limit
Mansion
Mansion is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Мобилното обложување добива сè поголема популарност секој ден. На луѓето им се допаѓа удобноста што им ја нуди мобилното обложување. Не мора да ја посетувате десктоп верзијата на Mansion Casino ако сакате повеќе да се обложувате, тоа можете лесно да го направите во движење, сè додека го имате вашиот уред за рака и добра интернет конекција. Делот за спортско обложување за мобилни телефони е дом на разновидност на спортови, некои попопуларни како фудбалот, а други не се популарни спортови.

Можете да ги играте игрите во Казино Mansion и преку апликација и преку прелистувач, кој и да сакате. Причината зошто луѓето претпочитаат да ги преземаат мобилните апликации е затоа што Mansion Casino има вградено некои одлични функции во нивните апликации. Една од најдобрите е функцијата за депозит која ви дава многу опции за депозит. Обложувањето во игра е уште една возбудлива карактеристика што ќе ви овозможи да уживате во низа спортови што може да бидат достапни за обложување во живо.

Мобилна апликација за Андроид

Корисниците на Android ќе добијат брзо, возбудливо и безбедно обложувачко искуство. Сите форми на коцкање се достапни без разлика каде се наоѓате. И уште повеќе, преземањето на апликацијата е многу лесно и само треба да ги следите овие едноставни чекори:

· Посетете ја почетната страница на MansionBet и лоцирајте ги „Карактеристики“ што се наоѓа на врвот на страницата. · Потоа изберете „Мобилна апликација“ и ќе бидете упатени до страницата за преземање. · Изберете ја опцијата „Google Play“ која ќе ве однесе до продавницата на Google Play каде што можете да ја преземете MansionBet Sportsbook или клиентот MansionBet Casino. · Во продавницата на Google Play изберете „Инсталирај“ и почекајте да заврши процесот на инсталација.

Откако ќе заврши преземањето, користете ги вашите тековни детали за најава за да пристапите до вашата сметка и можете веднаш да започнете да ставате облози.

Мобилна апликација за iOS

Мобилната апликација за корисници на iOS обезбедува незаборавно обложувачко искуство каде што можете да ставате облози на различни спортови кои покриваат неколку пазари за обложување или да ги вртите ролните на некои од најпопуларните слотови во казиното. Апликацијата е многу лесна за користење и згора на тоа има неколку категории до кои се пристапува преку брзи врски во рамките на нејзиниот дизајн. Ако сакате да ја преземете апликацијата на вашиот уред, треба да ги следите овие едноставни чекори:

· Посетете ја веб-локацијата и побарајте ја картичката „Карактеристики“ што се наоѓа на врвот на почетната страница. · Лоцирајте ја „Мобилна апликација“ каде што ќе најдете линкови за преземање за вашиот iOS уред. · Откако ќе ја изберете врската, ќе бидете упатени до продавницата за апликации на Apple каде што можете лесно да ја преземете апликацијата на вашиот уред. · Откако ќе го потврдите преземањето, софтверот веднаш ќе започне да се презема на вашиот уред. · Откако ќе се преземе апликацијата, треба да се најавите на вашата сметка на Mansion Casino и може да започнете да играте игри.

Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2004
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Италијански
Фински
Шпански
БонусиБонуси (5)
High Roller бонусReload бонусБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Хонг Конг долари
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Јужна Африка
Ирска
Италија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
Шпанија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Delta
EcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Local Bank Transfer
MaestroNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitchVisa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (2)