me88 Преглед на казино

me88Responsible Gambling
CASINORANK
7/10
Бонус168% Добредојдовте Kickstarter до 1.000 SGD
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Најбезбедна платформа за повлекување и постигнување ВИП
Горд спонзор на две музички спотови од Namewee
Лесна функција за наплата
me88
168% Добредојдовте Kickstarter до 1.000 SGD
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Онлајн казиното Me88 им нуди на своите играчи значителен дел од бонуси и промоции. Ова е една од основните причини зошто толку многу играчи низ Азија уживаат да играат во ова онлајн казино. Новите играчи во казиното Me88 имаат право на 200% бонус за добредојде благодарение на амбасадорот на казиното, Конор Мек Грегор. Затоа, без оглед на вашето ниво, можете да ги искористите бројните бонуси и промоции додека играте во онлајн казиното Me88. Ова се некои од најпопуларните бонуси што треба да ги проверите:

 • Бонус за упатување
 • Дневно повторно вчитување
 • Попуст за готовина
 • Бонус за роденден
 • Промоција за миграција на брендот

Забелешка: Различни игри различно придонесуваат за барањата за обложување на секој бонус. Секогаш повикувајте се на T&C пред да учествувате во кој било бонус.

+10
+8
Затвори
Games

Games

Кога ќе го посетите онлајн казиното на Me88, можете да изберете од стотици игри во различни категории. Тие имаат иновативни теми и визуелни прикази кои се напојувани од некои од најдобрите развивачи на софтвер во светот, вклучувајќи ги Evolution, SpadeGaming, Pragmatic Play и други. Казино игрите во живо, слотови и игри со риболов се најпопуларните типови на игри достапни во казиното Me88.

слотови

Me88 Casino има извонредна колекција на видео слотови од сите добавувачи на софтвер во Азија. Има илјадници наслови на слотови, а популарните се прикажани поинаку. Може да истражувате бројни слотови бесплатно во демо-режим. Некои од популарните места вклучуваат:

 • Бонбони Bonanza
 • Голем Кајшен
 • Ромите
 • Кралот на Бафало
 • Протресете тајландски

Казино во живо

Онлајн казиното Me88 има значителна колекција на казино игри во живо во кои доминираат нови провајдери на софтвер, како што се Sexy Baccarat, AllBet и Dream Gaming, и други етаблирани студија, како што е Evolution G SpadeGaming. Делот за дилер во живо е поделен на различни категории користејќи ги провајдерите. Со кликнување на која било категорија на развивач на софтвер ќе се прикажат игрите на програмерите. Некои од игрите со дилер во живо вклучуваат: Sic-Bo

 • Брзина Бакара
 • Бесплатен залог Блек Џек
 • Брзински рулет
 • Рулет за осветлување
 • Фаќач на соништа

Други игри

Нема достапни игри на маса за играње во казиното ME88, освен оние што се наоѓаат во делот за дилер во живо. И покрај тоа што онлајн казиното Me88 нема игри на маса, неколку дополнителни казино игри се достапни во лобито на казиното ME88. Може да играте Donkey Kong и Monkey Jump во делот „Arcade“ во делот за слотови, означен со зборот „Arcade“. Другата опција е да отидете во делот „Риболов“, кој содржи низа игри на тема риболов, како што се Boom Legend и Jackpot Fishing.

Software

Достапноста на игри од врвните развивачи на софтвер во индустријата е една од продажните точки на онлајн казиното Me88. Се гордее со чистиот изглед и течната игра на своите казино игри. Ме88 онлајн казиното нуди игри оптимизирани да функционираат на различни уреди, вклучувајќи компјутери, таблети и мобилни телефони. Опцијата „Даватели“ им овозможува на гејмерите брзо да пребаруваат игри од одреден провајдер.

Бројни казино катови имаат казино игри во живо што ги хостираат вистински крупиери. Дејството се пренесува во висока дефиниција и во реално време. Меѓу водечките продавачи на софтвер се:

 • Еволуција игри
 • Microgaming
 • Голема игра
 • Азија Игри на среќа
 • Прагматична игра
Payments

Payments

Играчите во онлајн казиното Me88 имаат неколку алтернативи за правење депозити и повлекувања. Можете да користите два е-паричници за да ги вложите вашите депозити, кои се широко прифатени низ Азија. Ме88 дополнително поддржува плаќања со криптовалути како додаток на двата системи на е-паричник. На играчите им е дозволено да додаваат депозити во криптовалути во нивните паричници. Некои од начините на плаќање вклучуваат

 • EeziePay
 • Help2pay
 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Етериум

Deposits

За да го направат процесот на депозит што е можно поедноставен и брз, играчите во онлајн казината претпочитаат да имаат широк избор на начини на плаќање. Затоа, me88 обезбедува различни безбедни, сигурни и сигурни опции за плаќање. Казиното прифаќа бројни методи за депонирање, вклучувајќи го и широко користениот Bitcoin . На me88 , можете да верувате на кој било од прифатените начини на депонирање. На овој начин, нема да имате никаков проблем да го додадете вашиот готовина на вашата сметка или да започнете со вашите омилени игри. Плус, корисниот персонал во me88 е секогаш при рака за да одговори на сите прашања што можеби ги имате за уплата.

Withdrawals

Повлекувањето на вашите добивки е исто толку важно како и вложувањето, а me88 нуди различни безбедни и практични методи за повлекување. Процесот на повлекување е јасен со кориснички интерфејс кој ви овозможува лесно да управувате со вашите трансакции. Сепак, бидете внимателни да ги потврдите условите и условите пред да поднесете барање за повлекување, бидејќи некои начини на плаќање може да имаат ограничувања за повлекување или можеби дури и некои такси. Може да му верувате на me88 да ги обработи вашите повлекувања навремено и без мака - безбедно, сигурно и доверливо.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

Languages

Онлајн казиното Me88 сега е добро позната дестинација за казино за азиските играчи. Нејзината веб-страница е достапна на различни локални јазици кои најчесто се зборуваат во Сингапур, Тајланд, Виетнам и Малезија. Играчите можат брзо да се префрлаат помеѓу поддржаните јазици користејќи го знамето во горниот лев агол. Поддржаните јазици вклучуваат

 • Англиски
 • малајски
 • кинески
 • тајландски
 • виетнамски
+1
+-1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за me88 . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на me88 спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на me88 на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Лиценци

Security

Заштитата на идентитетот и средствата на своите клиенти е главен приоритет за me88 , така што тие се погрижија да ја опремат својата платформа со најдобрите безбедносни карактеристики. me88 ги шифрира вашите податоци користејќи SSL протокол. Згора на тоа, страницата е подложена на чести безбедносни проценки за да се осигура дека секогаш ги користи најновите безбедносни стандарди.

Responsible Gaming

Кога станува збор за игрите, me88 се залага за поттикнување етичко однесување. me88 се обврзува да се погрижи неговите корисници да имаат позитивно и безбедно искуство со игри. Благодарение на посветеноста на казиното за заштита на играчите и етичкото обложување, тоа е популарно место за оние кои бараат токму такви услови.

About

About

Казиното Me88 е врвно азиско онлајн казино лансирано во 2020 година. Со текот на неколку години, се здоби со популарност и доверба меѓу играчите на казино во Сингапур, Малезија, Виетнам и Тајланд. Тој е во сопственост и управуван од ME88 Technology Company Limited. Казиното Me88 е лиценцирано и регулирано според законите на Курасао и Филипините. Овие регулатори гарантираат дека провајдерите во казиното Me88 нудат правичност во играта.

Дополнително, казино игрите се напојувани од некои од водечките светски провајдери на софтвер, како што се Evolution Gaming, SpadeGaming, Pragmatic play и други. Овој преглед на онлајн казиното Me88 ќе вклучува лиценци, игри, бонуси, добавувачи на софтвер, опции за плаќање и поддршка за клиентите.

Зошто да играте во казиното Me88

Me88 Casino ја заслужи почитта на играчите преку огромната колекција на казино игри од реномирани софтверски провајдери низ Азија. Исто така, нуди профитабилни бонуси, натпреварувачки турнири и промоции кои ги задржуваат играчите долги часови. Различни игри различно придонесуваат за барањата за обложување на достапните бонуси. Сепак, видео слотовите придонесуваат 100% за овие барања за обложување.

Казиното ME88 поддржува бројни безбедни банкарски опции. Ги прифаќа и локалните валути и популарните криптовалути како Биткоин и Тетер. Конечно, ME88 е вклучен и во неколку програми за сертификација. Независните ревизорски агенции како iTech Labs и BMM опширно ги тестираа игрите на страницата.

Me88 Казино Резиме

Оваа повеќејазична платформа е обезбедена од GoDaddy и TST Global. Казиното Me88 нуди илјадници онлајн казино игри и дилери во живо напојувани од водечки провајдери на софтвер во Азија. Случајно, тој е официјален застапник на повеќето регионални провајдери на софтвер. Тие вклучуваат Evolution, SpadeGaming, AllBet, Sexy Baccarat и Dream Gaming.

Оваа онлајн казино платформа поддржува повеќе опции за плаќање, вклучувајќи банкарски трансфери, дигитални паричници и криптовалути. Тоа им овозможува на играчите да вршат трансакции користејќи локални валути или популарни криптовалути. Казиното Me88 нуди одлични услуги за поддршка на клиентите преку повеќе канали.

Брзи факти

Година на основање: 2018
Веб-страница: me88

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај me88 , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

Тимот за грижа за корисници во онлајн казиното Me88 е лесно достапен на повеќе начини. Разговор во живо е достапен на почетната страница на казиното за итна помош. Алтернативно, гејмерите можат да контактираат со тимот за поддршка преку е-пошта (support@Me88.com) за прашања што не се решаваат од агенти за разговор во живо или телефонски повици. Делот за ЧПП на овој казино се однесува на повеќето често поставувани прашања.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете me88 специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во me88 . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате со me88 , ќе имате пристап до широк опсег на ексклузивни бонуси, промоции и зделки. Кога играте во ова водечко казино, можете директно да отидете на еден куп многу возбудливи промоции. Ако сакате да се уверите дека можете да ја исплатите вашата заработка и да ги исполните барањата за обложување на промоцијата, темелно научете ги условите и условите пред да прифатите каква било зделка. За повеќе можности да победите и навистина да уживате во вашите омилени игри, ве советуваме да ги погледнете промоциите што ги нуди me88 .

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот