Megapari Преглед 2024 - Account

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте во казиното Мегапари за вистински пари, прво треба да креирате сметка. За жал, казиното не е достапно во некои земји како Обединетото Кралство, Шведска, Шпанија или Германија, па подобро кликнете на копчето за пријавување и ако ви е дозволено да креирате сметка, тогаш добри вести, не сте од ограничена земја.

Креирањето сметка во казиното е многу едноставно и се што треба да направите е да кликнете на врската за пријавување и да ги следите едноставните упатства. Прво, треба да изберете дали сакате да се регистрирате преку телефон или преку е-пошта. Ако ја изберете опцијата за е-пошта, ќе треба да ја внесете следната земја со информации, адреса, телефонски број, е-пошта, име, лозинка и промотивен код на MegaPari Казино доколку сакате да го побарате бонусот за добредојде. Потоа ќе треба да се согласите со условите и да кликнете на копчето „регистрирај се“.

Дозволено е да имате само една сметка по семејство, адреса, адреса на е-пошта, IP адреса, кредитна/дебитна картичка, е-паричник или електронски начин на плаќање. Ако казиното открие дека сте се регистрирале за повеќе од една сметка, ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки.

Првиот пат кога ќе се регистрирате за сметка ќе ви биде испратена е-пошта за да ги потврдите деталите за вашата сметка. Ако не ја гледате е-поштата, проверете ја вашата папка за спам. Ќе треба да го докажете вашиот идентитет пред да го направите првото повлекување од вашата сметка во казино. Ќе мора да испратите копии од вашите правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Откако ќе ги испратите сите потребни документи, казиното ќе ви испрати порака со известување за успешната потврда на вашата сметка.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

Мегапари подготви многу дарежлив бонус за добредојде за сите нивни нови клиенти. Вие не само што ќе добивате бонус средства, туку и голем број бесплатни вртења. Сè што треба да направите е да ги направите првите четири депозити на следниот начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Book of Gold: Classic.

· Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

· Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 долари и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

· По четврти пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до $450 и 45 бесплатни вртења на Imperial Fruits: 40 линии.