Megapari - Account

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

За да играте во казиното Мегапари за вистински пари, прво треба да креирате сметка. За жал, казиното не е достапно во некои земји како Обединетото Кралство, Шведска, Шпанија или Германија, па подобро кликнете на копчето за пријавување и ако ви е дозволено да креирате сметка, тогаш добри вести, не сте од ограничена земја.

Креирањето сметка во казиното е многу едноставно и се што треба да направите е да кликнете на врската за пријавување и да ги следите едноставните упатства. Прво, треба да изберете дали сакате да се регистрирате преку телефон или преку е-пошта. Ако ја изберете опцијата за е-пошта, ќе треба да ја внесете следната земја со информации, адреса, телефонски број, е-пошта, име, лозинка и промотивен код на MegaPari Казино доколку сакате да го побарате бонусот за добредојде. Потоа ќе треба да се согласите со условите и да кликнете на копчето „регистрирај се“.

Дозволено е да имате само една сметка по семејство, адреса, адреса на е-пошта, IP адреса, кредитна/дебитна картичка, е-паричник или електронски начин на плаќање. Ако казиното открие дека сте се регистрирале за повеќе од една сметка, ризикувате да ви бидат суспендирани сите сметки.

Првиот пат кога ќе се регистрирате за сметка ќе ви биде испратена е-пошта за да ги потврдите деталите за вашата сметка. Ако не ја гледате е-поштата, проверете ја вашата папка за спам. Ќе треба да го докажете вашиот идентитет пред да го направите првото повлекување од вашата сметка во казино. Ќе мора да испратите копии од вашите правни документи за да го докажете вашиот идентитет, адреса и начин на плаќање. Откако ќе ги испратите сите потребни документи, казиното ќе ви испрати порака со известување за успешната потврда на вашата сметка.

Бонус за нова сметка

Мегапари подготви многу дарежлив бонус за добредојде за сите нивни нови клиенти. Вие не само што ќе добивате бонус средства, туку и голем број бесплатни вртења. Сè што треба да направите е да ги направите првите четири депозити на следниот начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Book of Gold: Classic.

· Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

· Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 долари и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

· По четврти пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до $450 и 45 бесплатни вртења на Imperial Fruits: 40 линии.

Total score8.6
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
ГребкиКазино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Слотови
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
СофтверСофтвер (58)