Megaslot Преглед на казино

MegaslotResponsible Gambling
CASINORANK
8.45/10
Бонус225% До 600 € + 170 бесплатни вртења
20+ Опции за плаќање
Низок минимален депозит
Паѓа и победи турнир на Блек Џек
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
20+ Опции за плаќање
Низок минимален депозит
Паѓа и победи турнир на Блек Џек
Megaslot
225% До 600 € + 170 бесплатни вртења
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
Bonuses

Bonuses

Казиното им нуди на новите играчи бонус за депозит до 100 и 100 долари бесплатни вртења да се користи на избрани слотови. За да се квалификуваат, гејмерите мора да депонираат 20 долари. Овој бонус доаѓа со 40x барања за обложување. Гејмерите исто така се третираат со ВИП-програма со која секој вложен депозит отвора повеќе стимулации на нивоата.

Games

Games

Megaslot треба да им го даде најдоброто искуство со игри на своите играчи. Има над 2.000 слотови и игри на маса одозгора развивачи на софтвер . Веб-страницата има над 800 мобилни игри и над 30 игри во живо со очекување дека во иднина ќе бидат додадени повеќе игри. Бројот на достапни игри се разликува во зависност од земјата.

Кога станува збор за типовите на казина, Megaslot им нуди на играчите многу погодности преку нивното мобилно и казино во живо. Веб-страницата има апликација за Android, но корисниците на iOS мора да играат користејќи ја веб-страницата за мобилни телефони. Има и казино во живо кое ги нуди вообичаените класици како на пр блек џек , рулет , казино држи , и покер со три карти .

+11
+9
Затвори

Software

За да се обезбеди разновидност на содржини за игри, казиното Megaslot се напојува од над 30 развивачи на софтвер. Добавувачите вклучуваат NetEnt , Microgaming , Тандеркик , Quickspin, Play'n Go , Betsoft , Игри на среќа YggdrasilАматик индустрии , Каламба игри , Игри со ножовка , Фугасо , Играње на големо време , Ендорфија , Elk Studios , Пргаматска игра , EGT Interactive , Playtech, Игри со црвен тигар, Вистинска лабораторија , Еволуција игри , NextGen Gaming и многу други.

Payments

Payments

Megaslot е едно од најдобрите онлајн казина, па затоа нуди сигурни и лесни начини за депонирање и повлекување. Можете да ја финансирате вашата сметка Megaslot користејќи еден од методите 7 и да вршите повлекувања брзо и сигурно. Со лесните процеси за депонирање и повлекување, можете да се фокусирате на играње на вашите омилени игри наместо да се грижите за финансиските трансакции.

Deposits

Казиното Мегаслот прифаќа бројни методи за депозит. Минималниот износ на депозит зависи од користениот начин на плаќање, но се движи помеѓу 10 и 15 долари. Методите за депонирање вклучуваат MasterCard, EcoPayz, Paysafe Card, Neteller, iDEAL, Visa, instaDebit, Neosurf, Sofortuberweisung, QIWI, Zimpler, Yandex Money, Trustly, Skrill, iDebit и Rapid Transfer. Депозитите се обработуваат веднаш.

Withdrawals

Повлекувањата се обработуваат преку истите методи што се користат за депозити. Сепак, постојат оние методи кои не поддржуваат повлекувања и од играчите се бара да изберат друг метод. Повлекувањата може да се направат преку MasterCard, Visa, Neteller, QIWI, EcoPayz, InstaDebit, Yandex Money, банкарски трансфер, брз трансфер, iDebit, Skrill и Trustly. Минималниот износ за повлекување е 20 долари.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

Исто како што има многу јазици во казиното Megaslot, бројот на прифатени валути е исто така голем. Играчите можат да изберат од која било од овие валути: јужноафрикански ранд, јапонски јен, новозеландски долари, полски злоти, канадски долари, норвешка круни, американски долари и евра. Ова е импресивно за релативно нова локација.

Валути

+4
+2
Затвори

Languages

Казиното е достапно на осум јазици: англиски, унгарски, фински, норвешки, француски, полски и германски. Поддршката за корисници е достапна на десетина јазици, вклучувајќи корејски, јапонски, словенечки и латвиски. Со меѓународен пазар, има смисла тие да ја обезбедуваат својата страница на различни јазици за подобро да ги задоволат потребите на нивните клиенти.

+3
+1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за Megaslot . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на Megaslot спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на Megaslot на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Security

Заштитата на идентитетот и средствата на своите клиенти е главен приоритет за Megaslot , така што тие се погрижија да ја опремат својата платформа со најдобрите безбедносни карактеристики. Megaslot ги шифрира вашите податоци користејќи SSL протокол. Згора на тоа, страницата е подложена на чести безбедносни проценки за да се осигура дека секогаш ги користи најновите безбедносни стандарди.

Responsible Gaming

Кога станува збор за игрите, Megaslot се залага за поттикнување етичко однесување. Megaslot се обврзува да се погрижи неговите корисници да имаат позитивно и безбедно искуство со игри. Благодарение на посветеноста на казиното за заштита на играчите и етичкото обложување, тоа е популарно место за оние кои бараат токму такви услови.

About

About

Лансиран во 2020 година, Megaslot е онлајн казино во сопственост на Megapari Ltd и управувана од N1 Interactive LTD. Казиното има голем каталог на игри со повеќе од 2.000 слотови и игри на маса од бројни програмери. Има шарена страница која е достапна на осум јазици и исто толку прифатени валути.

Megaslot

Брзи факти

Година на основање: 2020
Веб-страница: Megaslot

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај Megaslot , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

Поддршката за клиентите во Megaslot е достапна преку три канали - е-пошта, порака на лице место и разговор во живо. Поддршката е достапна секој ден во неделата 24 часа, вклучувајќи ги викендите и државните празници. За дополнителна погодност, поддршката за корисници е достапна на многу јазици. Играчите можат да испратат е-пошта до поддршката за корисници преку support@megaslot.com.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Megaslot специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Megaslot . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате со Megaslot , ќе имате пристап до широк опсег на ексклузивни бонуси, промоции и зделки. Кога играте во ова водечко казино, можете директно да отидете на еден куп многу возбудливи промоции. Ако сакате да се уверите дека можете да ја исплатите вашата заработка и да ги исполните барањата за обложување на промоцијата, темелно научете ги условите и условите пред да прифатите каква било зделка. За повеќе можности да победите и навистина да уживате во вашите омилени игри, ве советуваме да ги погледнете промоциите што ги нуди Megaslot .

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот