Miami Club Преглед на казино - Deposits

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до $800
Кул турнири
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Кул турнири
Miami Club is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Мора да бидете член на Мајами Клуб Казино за да направите депозит и да ги играте нивните игри. Процедурата за пријавување е многу лесна, се што треба да направите е да кликнете на копчето „Регистрирај се“ и да му дадете на казиното некои лични податоци.

Откако ќе ја направите вашата сметка добра и подготвена, одете во делот за благајна и изберете го саканиот начин на плаќање за да направите депозит, а средствата веднаш ќе се појават на вашата сметка. Можете да изберете еден од следниве методи за депонирање на вашата сметка:

 • Можете да користите Visa за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 25 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да користите Mastercard за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 35 УСД, а при користење на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да користите Bitcoin Cash за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 25 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да користите Litecoin за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 25 УСД, а при користење на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да го користите Bitcoin за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 25 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци. Минималниот лимит за повлекување е 100 УСД, а максималната граница за повлекување е 2.500 УСД неделно.
 • Можете да го користите Neteller за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 20 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци. Минималниот лимит за повлекување е 150 УСД, а максималната граница за повлекување е 2.500 УСД неделно. Времето на повлекување е до 48 часа.
 • Можете да го користите Skrill за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 20 УСД, а при користење на овој метод нема никакви трошоци. Минималната граница за повлекување е 150 УСД, а максималната граница за повлекување е 2.000 УСД неделно. Времето на повлекување е до 48 часа.
 • Можете да го користите Neosurf за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 1 УСД, а при користење на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да го користите Ecopayz за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 20 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци. Минималниот лимит за повлекување е 150 УСД, а максималната граница за повлекување е 2.500 УСД неделно. Времето на повлекување е до 48 часа.
 • Можете да го користите Sofort за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 5 УСД, а при користењето на овој метод нема никакви трошоци.
 • Можете да го користите Paysafe за депонирање на вашата сметка. Минималната потребна сума е 1 УСД, а при користење на овој метод нема никакви трошоци.

Код за бонус за депозит

Мајами Клуб Казиното нуди дневни бонуси за депозит, така што ќе имате нешто дополнително за играње, секој пат кога сте расположени. Во зависност од нивото на вашата сметка на играч, можете да барате различни видови бонуси. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 25 долари.

Валута

Единствената валута што е достапна во Мајами Клуб Казино е УСД, и за депозити и за повлекувања.