Miami Club - Software

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Software

Софтверот WGS се користи за казиното на клубот во Мајами. Веројатно веќе знаете дека WGS претходно беше познат како Вегас технологија платформа и оваа платформа некогаш управуваше со некои од најголемите онлајн казина во светот, а едно од тие казина беше казиното English Harbor.

Додека WGS го прави тоа`Не нудат ист број игри како и другите софтверски платформи, тие сè уште нудат игри што работат и во верзии за преземање и во инстант. Речиси сите нивни игри се достапни за мобилни платформи и тие постојано работат на тоа да останат на врвот на играта.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (6)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (1)
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)