Mr Green - Affiliate Program

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Како да се приклучите на партнерската програма на г-дин Грин?

Приклучувањето на партнерската програма на г-дин Грин е многу едноставно. Треба да пополните формулар за регистрација и да чекате за валидација. Откако казиното ќе ја потврди вашата веб-страница, можете да се најавите и да користите еден од многуте банери што ги нудат. Само додадете ја врската или банери на вашата веб-страница и можете да почнете да заработувате пари.

Колку можете да заработите?

Провизијата или процентот што ќе го добие филијалата е целосно зависна од бројот на нови играчи кои депонираат упатени во еден месец:

  • Ако регистрациите на играчи за упатување месечно се помеѓу 0 и 1, ќе добиете провизија од 25%.
  • Ако регистрациите на играчи за упатување месечно се помеѓу 2 и 4, ќе добиете провизија од 30%.
  • Ако регистрациите на играчи за упатување месечно се помеѓу 5 и 14, ќе добиете 35% провизија.
  • Ако регистрациите на играчи за упатување месечно се помеѓу 15 и 29, ќе добиете 40% провизија.
  • Ако регистрациите на играчи за упатување месечно се 30 или повеќе, ќе добиете 45% провизија. Минималниот праг на плаќање е поставен на 100 долари, но за жителите во САД тој изнесува 500 долари. Ако не`Не управувајте со овој праг за месецот кога ќе се префрли за следниот месец.

Како се вика партнерската програма на г-дин Грин?

Името на партнерската програма на г-дин Грин се вика г-дин Огранок.

Казино Филијалата

Филијалата на казиното е практично шанса за сите да дејствуваат како рекламни претставници за Mr Casino и да заработат пари со тоа. Можете да го направите ова со поставување на банер на вашата веб-страница за казино и секој пат кога играчот ќе кликне на него, тие ќе бидат однесени на страницата за казино Mr Green. Кога клиентот ќе се пријави во казиното и ќе направи депозит, ќе добиете провизија за упатувањето.

Total score10.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Фински
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (45)
Австрија
Албанија
Аргентина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Гибралтар
Данска
Доминиканска Република
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Колумбија
Коста Рика
Латвија
Литванија
Луксембург
Македонија
Малта
Молдавија
Монако
Мјанмар
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Остров Ман
Парагвај
Перу
Сан Марино
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Финска
Холандија
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Rainbow Six Siege
Roulette Double Wheel
UFC
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Еспорт
Зимски спортови
Казино ХолдемКарибски СтудКено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (6)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (25)