Mr Green Преглед 2024 - Promotions & Offers

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус $1200 + 200 бесплатни вртења
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Нежна тема
Наградувано казино
Ексклузивни слотови
Mr Green is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Промотивниот код на Mr Green нуди бесплатен бонус за казино до 100 долари. Треба само да кликнете на понудата и откако ќе се открие понудата кликнете за да се придружите. За да ги добиете парите од бонус, прво треба да направите депозит и да обложите 20 долари или повеќе за да отклучите 100 бесплатни вртења. Тоа не е сè кога станува збор за овој бонус, исто така ќе добивате 5 бесплатни вртења секој ден во период од 20 дена.

Како да го користите промотивниот код на Mr Greens?

Постојат неколку едноставни чекори што треба да ги следите за да ги побарате промотивните кодови на казиното:

  • Изберете го кодот и регистрирајте се како нов корисник
  • Внесете го кодот
  • Додадете ги вашите детали за плаќање и направете депозит од најмалку 20 долари.
  • Обложувајте 20 долари на слотови за да отклучите 100 бесплатни вртења и дополнителни 5 бонус вртења секој ден во следните 20 дена.

Треба да запомните дека секоја промотивна понуда користи единствен код, па затоа е многу важно да го внесете точниот код на правилната страница за регистрација.

Нова понуда на клиенти (Не е валидна во Германија)

Ако сте нов клиент на Mr Green, имате 3 понуди за регистрација од кои можете да изберете.

· Бонус за казино – Ако ја изберете оваа понуда, ќе добиете 100% усогласен депозит што се зголемува до 100 долари и 100 бесплатни вртења. Згора на тоа, можете да активирате 20 дена од 5 бонус вртења дневно.

· Спортски бонус – Кога ќе се обложите најмалку 20 долари од вашиот депозит на спортски настан со коефициент 2/1, казиното ќе понуди два бесплатни облози од 10 долари.

· Бонус за казино во живо – Кога ќе направите депозит од 20 долари или повеќе, и ќе го обложите вашиот депозит на игри во казино во живо, во случај да ги изгубите парите, ќе добиете 50% од вашиот депозит назад.

Понуда за добредојде (само Германија)

100% Понуда за добредојде за спортска книга до 100 евра

Ако не сакате да добивате ниту еден од овие бонуси за добредојде, имате опција да не изберете ниту еден и едноставно да играте само со вашите готовина.

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush
2023-08-01

Г-дин Грин го задоволува вашиот сладок заб со дневни бесплатни вртења на Sugar Rush

Основан во 2008 година, г-дин Грин е меѓу најпочитуваните европски брендови на онлајн казино. Казиното е познато по својата широка палета на игри, вклучувајќи повеќе прогресивни џекпот. Ова повеќенаградувано казино има и неколку бонуси и промоции за нови и лојални играчи.