Mr Play

Age Limit
Mr Play
Mr Play is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Mr.play е едношалтерска страница за коцкање која се состои од казино и обложувалница. Таа е погодна за ентузијасти во казино кои исто така се во спортско обложување. Основана во 2017 година, потфатот е управуван од Aspire Global International LTD, но е во сопственост на Marketplay LTD. Mr.play е лиценциран и регулиран во ОК, Малта, Шведска и Ирска.

Mr Play

Games

Како што споменавме погоре, Mr.play има казино и букмејкер. Делот за казино може да се пофали со некои фантастични RNG игри, вклучувајќи онлајн покер, онлајн бакара, онлајн слотови, онлајн блек џек итн. рулет во живо.

Withdrawals

Опциите за повлекување се исто така огромни. Среќните добитници можат да користат е-Паричници и кредитни картички за да заработат. Прифатените методи за повлекување вклучуваат Skrill, Visa, MuchBetter, Maestro, Neteller, ecoPayz, Euteller, банкарски трансфер, Interac, MasterCard, AstroPay, PayPal, и Кларна. Mr.play, за разлика од повеќето нови онлајн казина, се труди да ги процесира повлекувањата што е можно побрзо.

Валути

Многу коцкари претпочитаат да играат во валута на која се навикнати. Поради оваа причина, онлајн казината, вклучувајќи го и Mr.play, имаат веб-страници со повеќе валути. На ова конкретно казино, играчите можат да се коцкаат користејќи валути како што се новозеландскиот долар (NZD), австралискиот долар (AUD), шведски круни (SEK), чилеански пезос (CLP), и индиска рупија (INR), итн.

Bonuses

За да привлече нови играчи, Mr.play има бонус за добредојде што им нуди на новите играчи бонус за совпаѓање на нивниот прв депозит и бесплатни вртења за да си ја пробаат среќата на слотови. Исто така има повторно вчитај бонуси, враќање на готовина, бесплатни вртења и други поволности за постоечките играчи. Друга промоција е профитабилната ВИП програма Mr.play.

Languages

Фановите на онлајн казино игрите и спортското обложување се насекаде низ светот и зборуваат различни јазици. Како казино што се обидува да им служи на сите играчи, Mr.play има повеќејазична веб-страница која поддржува неколку меѓународни јазици. Списокот на достапни јазични опции вклучува германски, англиски, арапски, шведски, норвешки, фински, шпански и француски.

Mobile

Mr.play е фантастична дестинација за коцкарите. Казиното има многу опции за коцкање за љубителите на онлајн игрите RNG, игрите со дилери во живо и спортското обложување. Mr.play казиното е достапно како инстант игра на десктоп и мобилни прелистувачи. Понатаму, онлајн казиното е оптимизирано за мобилни казино игри.

Software

За да обезбеди играчите да најдат различни казино игри кои ги задоволуваат нивните вкусови, Mr.play Casino соработува со повеќето познати развивачи на софтвер. Во казиното има игри од Microgaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Big Time Gaming, Betsoft, Realistic Games, NextGen Gaming, iSoftBet, Quickspin, Playson, Thunderkick, NeoGames, Play'n GO, Lightning Box и Технологија за игри на Ainsworth, итн.

Support

Друга област каде што Mr.play се истакнува е употребливоста и квалитетот на поддршката. Играчите тешко можат да се заглават, благодарение на веб-локацијата и навигацијата што е погодна за корисниците. Каналите за поддршка на клиентите, разговор во живо, а е-поштата се исто така ефикасни секој ден во неделата од 08:00 часот до 00:00 часот по средноевропско време. Делот за ЧПП за Mr.play исто така ни доаѓа.

Deposits

Mr.play им нуди на играчите лесни и сигурни банкарски опции. Играчите можат да ги вчитаат своите сметки на Mr.play користејќи низа решенија за онлајн плаќање кои се движат од е-паричници до кредитни картички итн. Достапните начини на депозит вклучуваат PayPal, Skrill, MuchBetter, Visa, Maestro, ecoPayz, Neteller, Euteller, Interac, банкарски трансфер, MasterCard, AstroPay и Klarna.

Total score7.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојдеДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (10)
Ирска
Канада
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Обединето Кралство
Перу
Финска
Чиле
ИгриИгри (43)
CS:GO
Dota 2
League of Legends
MMA
Rainbow Six Siege
StarCraft 2
UFC
Австралиски фудбал
Бадминтон
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Зимски спортови
Кошарка
Крикет
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Политика
Рагби
Ракомет
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (28)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Klarna
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
instaDebit
СофтверСофтвер (31)