National Преглед 2024 - Deposits

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Постојат неколку начини на депозит кои се отворени за членовите на Националното казино. Покрај банкарските и жични трансфери, плаќањата може да се вршат и преку Visa, Mastercard и други кредитни картички.

Исто така, казиното прифаќа депозити направени преку е-паричници и онлајн системи за плаќање, вклучувајќи Skrill, ecoPayz, Jeton, Interac, Neteller и Perfect Money.

Националното казино нуди многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за депонирање на вашата сметка. Некои од начините на плаќање што се достапни во овој момент ги вклучуваат следните:

 • Виза
 • Mastercard
 • Ecopayz
 • Скрил
 • Нетлер
 • Јетон
 • eZeeWallet
 • Флексепин
 • Paysafecard
 • Неосурф
 • Нетлер
 • банкарски трансфер
 • Биткоин
 • Лајткоин
 • Етереум

Минималниот депозит што треба да го направите е ограничен на 10 долари, а максималниот лимит за депозит зависи од начинот на плаќање што ќе го изберете да го користите.

Код за бонус за депозит

Код за бонус за депозит

Бонусот за добредојде во National Casino се додава на вашата сметка веднаш штом ќе направите успешен депозит. Но, ќе ви требаат бонус кодови за другите бонуси, а тие се следните:

 • Вториот бонус за депозит е 2TWO
 • За кодот за бесплатни вртења во понеделник е SPINME
 • За петок, кодот за повторно вчитување е INLOVE
Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Кога ќе го направите вашиот прв депозит на вашата сметка на Националното казино, имате право на a многу дарежлив бонус за добредојде што се пренесува преку вашите први две депозити.

Првиот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 100% бонус за депозит до $500 и 100 бесплатни вртења на Авалон: Изгубеното Кралство. Ќе добиете 50 бесплатни вртења во моментот кога ќе направите депозит, а следните 50 вртења се кредитираат на вашата сметка следниот ден.

Вториот пат кога ќе депонирате, ќе добиете 50% бонус за депозит до $1.000 и 50 бесплатни вртења на Џони Кеш.

Условите за обложување за двата бонуси се 40x, а максималната сума што можете да ја обложувате додека играте со бонус пари е ограничена на 5 долари.

Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 25 долари.

Откако ќе играте преку фондовите за бонус за добредојде, ве чекаат многу други промоции. Ви предлагаме одвреме-навреме да отидете во делот за промоции, за да не пропуштите ништо.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во Националното казино што можете да ги користите за да направите депозит. Имајте на ум дека откако ќе поставите валута на вашата сметка, не можете да ја промените подоцна.

Можете да изберете од следниве валути:

EUR, USD, CAD, AUD, NZD, PLN, CZK, NOK, ARS, BGN, BRL, CHF, CLP, CNY, HUF, INR, IQD, JPY, MXN, MYR, NOK, PEN, PKR, PLN, RUB, THB, UAH и VND.

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок
2023-05-23

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок

Националното казино е едно од водечките места за казино во Европа. Ова казино е познато по илјадниците висококвалитетни игри и бескрајната понуда на програми за лојалност. Значи, CasinoRank внимателно го следи казиното за да најде што можете да барате овој викенд. Националното казино нуди бонус за повторно вчитување во петок кој може да достигне 250 долари. Овој пост го разгледува секој аспект од оваа награда, вклучувајќи го минималниот депозит, барањата за обложување, квалификациските игри и многу повеќе. 

Националното казино го додаде Буонго Вуконг
2021-10-17

Националното казино го додаде Буонго Вуконг

National Casino лансираше неверојатна слот игра наречена Booongo Wukong. Главниот лик на играта е мајмун по име Вуконг.