Pin-Up Casino Преглед 2024 - Deposits

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Депонирањето во Pin-Up казиното е многу едноставна процедура. Сè што треба да направите е да се упатите до Касиерот и да го изберете начин на плаќање што е најзгодно за вас. Кога плаќате во казиното, од клучно значење е да го потврдите вашиот идентитет.

За да ви ги олесни работите, Pin-Up Casino додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за депонирање средства на вашата сметка, вклучувајќи Paykasa, Piastrix, Payeer, Perfect Money, AdvCash, WebMoney, MuchBetter, Qiwi, EcoPayz, CashtoCode, Jeton Wallet , Paysafe Card, Neteller, Skrill, Multibanco, Maestro, MasterCard и Visa.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Секој играч кој ќе се регистрира за нова сметка во Pin-Up Casino има право на многу дарежлив бонус за добредојде. Овој бонус е малку поинаков отколку во другите казина и се зависи од износот што го депонирате. На пример, ако депонирате 100 долари, ќе добиете 100% депозит за совпаѓање. Ако вашиот прв депозит е до $200, ќе добиете 110% бонус за депозит за совпаѓање, за депозити до $300 ќе добиете 115%, за депозити до $400 ќе добиете 120% бонус за депозит, а за депозити над $400, ќе добиете 125% бонус за депозит за совпаѓање.

Она што го прави Пин-ап казиното да се издвојува во толпата е фактот што казиното нуди бонус за добредојде со само 50 пати повеќе барања за обложување.

Лимит на депозит

Лимит на депозит

Пин-ап казиното има некои ограничувања за депозит што треба да ги почитувате кога сакате да префрлите средства. Минималниот лимит за депозит е 10 УСД, а минималниот лимит за повлекување е 15 УСД. Максималниот износ што можете да го повлечете е 45.000 УСД.

Валута

Валута

Пин-ап казиното е достапно во многу различни земји, па поради таа причина тие нудат различни валути од кои можете да изберете, вклучувајќи руски рубљи, евра, украински гривни, бразилски реали, турски лири, полски злоти, сом од Узбекистан, бугарска лева, молдавски леи, Азербејџански манати, индонезиски рупии, колумбиски пезоси, аргентински пезоси и казахстански тенге.