Pin-Up Casino Преглед 2024 - Promotions & Offers

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Пин-ап казиното е многу дарежливо кон своите нови играчи. Тие нудат одличен бонус за добредојде на секој што ќе се пријави за нова сметка и штом ќе станете лојален играч, ве чекаат тони промоции и бонуси.

Првото нешто што можете да го земете во Pin-Up казиното е многу дарежлива количина на бесплатни вртења. Кога ќе направите депозит од најмалку 50 долари, ќе добиете 250 бесплатни вртења. Во моментот кога ќе направите депозит ќе добиете 50 бесплатни вртења, а потоа ќе добиете 40 бесплатни вртења во периодот од следните 5 дена. Многу важна работа што треба да се има на ум е дека откако ќе ги добиете бесплатните вртења, треба да ги исполните барањата за обложување кои се 50 пати во 24 часа.

Можете исто така да го зголемите вашето салдо до 500 долари првиот пат кога ќе направите депозит. Казиното нуди 100% бонус за депозит за натпревар за сите нови играчи кои ќе создадат сметка во Пин-ап казиното и ќе го направат својот прв депозит. Бонусот доаѓа со барања за обложување 50 пати што треба да ги исполните пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Освен бонусот за добредојде, Pin-Up Casino има и еден тон други промоции што можете да ги побарате и да ја продолжите вашата игра. Еден бонус што сакаме да го истакнеме е „Мулти бонус“ и еве како функционира овој бонус:

· Треба да поставите облог кој има најмалку 4 натпревари.

· Доколку правилно сте го погодиле облогот, ќе добиете дополнителна награда за вашите добивки.

Минималниот облог што треба да го поставите за да се квалификувате за оваа понуда е 5 УСД и не ви е дозволено да ја користите функцијата Cash Out.

Секој вторник има настан наречен бесплатен квиз за обложување. Квизот се состои од три прашања и ако одговорите точно на едно прашање ќе добиете 10 долари, ако одговорите на две прашања ќе добиете 20 долари, а за три правилни прашања ќе добиете 40 долари.

Секој понеделник ќе добивате поврат на готовина врз основа на износот што сте го изгубиле во текот на претходната недела. Максималниот поврат на готовина е ограничен на 500 долари. Откако ќе ги добиете парите, треба да ги обложите 3 пати за да можете да ги повлечете.

Има и роденденски бонус ако успешно сте ја потврдиле вашата сметка и ќе добиете 10 долари. Оваа сума ќе треба да ја обложите 70 пати за 72 часа.

И последната промоција што ја нуди Pin-Up Casino е ВИП програмата. Да се биде дел од ВИП програмата е лесно колку што може. Сè што треба да направите е да поставите облози со вистински пари во казиното. За секој облог, кој ќе го ставите, ќе добиете посебна валута наречена Pincoins, и штом ќе соберете доволно, можете да ги замените за вистински пари.