Play Grand Преглед 2024 - Affiliate Program

Play GrandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $300
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Play Grand is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Play Grand, треба да се регистрирате за сметка. Ова е многу едноставна процедура каде што треба да внесете некои детали, а откако ќе се регистрирате ќе имате пристап до неколку маркетинг материјали кои можете да ги користите за промовирање на казиното.

Износот што можете да го направите преку партнерска програма зависи од тоа колку добро ја вршите својата работа. Нето приходот е најкористената зделка што казиното им ја нуди на своите филијали. Ова е бруто приход генериран од облози и загуби на играчи.

Добрата работа е што нема негативен пренос. Минималниот износ што можете да го повлечете е 100 долари, а вашата уплата ќе ја добиете во првите 15 дена од месецот.

Што е придружна програма на PlayGrand Casino?

Што е придружна програма на PlayGrand Casino?

Филијалата на PlayGrand Casino се нарекува PlayGrand Affiliates.