Play Grand Преглед 2024 - Deposits

Play GrandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $300
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Play Grand is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Во Play Grand Casino, можете да вложувате депозити во секое време и тие нема да наплаќаат никакви такси за тоа. Минималниот износ што треба да го депонирате е 10 долари и се што треба да направите е да кликнете на копчето „Депозит“.

За да ви ги олесни работите, PlayGrand Casino додаде многу различни начини на плаќање од кои можете да изберете. Тие вклучуваат Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, Skrill, банкарски трансфер, Boku, Sofortuberweisung, финска банка, Trustly, Entropay, Interac и PayPal.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Казиното PlayGrand е многу дарежливо кон своите нови играчи дозволувајќи им да играат со бонус средства. Овие средства драстично ќе го зголемат вашиот биланс и ќе ви овозможат да имате подолга сесија и да истражувате повеќе игри од вообичаено. Пакетот за добредојде вклучува три бонуси кои можат да донесат до $1000 во бонус средства. Вака функционира бонусот:

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Reactoonz.

· Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Казино, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 30 бесплатни вртења на Book of Dead. % натпревар бонус за депозит до $200 и 20 бесплатни вртења на Legacy of Egypt.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во казиното PlayGrand што можете да ги користите за депонирање австралиски долари, канадски долари, евра, британски фунти, норвешки круни, шведски круни, американски долари и јужноафрикански ранд.