Play Grand Преглед 2024 - Promotions & Offers

Play GrandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $300
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Play Grand is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Казиното PlayGrand може да се пофали со промоции и понуди да ги задржи нивните играчи секогаш заинтересирани. Тие нудат многу дарежлив бонус за добредојде за новите играчи и нудат промоции на редовна основа и за нивните лојални играчи.

За да ги започнете работите како што треба, PlayGrand Casino нуди колосален бонус за добредојде на своите играчи. Бонусот се пренесува преку првите три депозити и може да го зголеми вашето салдо со дополнителни 1000 долари, што не е толку лошо.

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Reactoonz.

· По втор пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Казино, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 30 бесплатни вртења на Book of Dead.

· Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Casino, ќе добиете бонус за депозит од 25% до $200 и 20 бесплатни вртења на Legacy of Egypt.

Минималниот износ што треба да го депонирате е 10 УСД за да се квалификувате за бонусот, а штом ќе го направите, бонусот ќе се кредитира на вашата сметка во казино. Условите за обложување за понудата за добредојде се 35 пати, а максималниот облог што можете да го поставите е 5 долари.