Play Million Преглед 2024 - Promotions & Offers

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус 100 долари
Разговор во живо 24/7
Докажан саем од iTech Labs
Достапен е ВИП салон
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Разговор во живо 24/7
Докажан саем од iTech Labs
Достапен е ВИП салон
Play Million is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

PlayMillion има многу да им понуди на новите играчи и нивните постоечки клиенти. Ако сè уште немате сметка, ве советуваме да отворите и да ја искористите дарежливата понуда за добредојде.

За да го активирате бонусот за прв депозит, ќе треба да активирате промотивен код SPIN100 и да направите минимален депозит од најмалку $10. Следниве бонуси од пакетот за добредојде бараат и минимален депозит од 10 долари. Средствата за бонуси подлежат на барања за обложување 30 пати преку играње, додека добивките од 25 бесплатни вртења што ги добивате мора да се обложуваат 60 пати пред да можете да направите повлекување.

Првиот пат кога ќе креирате сметка и ќе депонирате средства, имате право на бонус за нов клиент до $100 и 25 бесплатни вртења. Првото нешто што треба да направите е да отворите сметка и да го направите вашиот прв депозит. Пакетот за пријавување и бесплатните вртења автоматски ќе се додадат на вашата сметка. Запомнете дека треба да го користите промотивниот код за да ја добиете оваа понуда.

Ако сакате да побарате највисока можна сума на бонус за нов клиент од 100 УСД, тогаш ќе треба да депонирате и 100 УСД.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

Бонусот за добредојде во PlayMillion е една од највпечатливите работи што привлекуваат нови играчи. Ќе добиете 100% бонус за депозит за прв пат кога ќе депонирате средства на вашата сметка. Највисоката сума што можете да ја добиете во бонус пари е 100 УСД, а исто така ќе добиете и 25 бесплатни вртења на Starburst.

Максималниот дозволен облог како дел од оваа понуда е 5 долари. Казиното ќе го удвои износот што ќе го депонирате до 100 долари. Ова значи дека ако депонирате 20 долари, казиното ќе додаде уште 20 долари на вашата сметка, така што ќе завршите со 40 долари на вашето салдо. Ова е одличен начин да ја зголемите вашата рамнотежа и да ја продолжите сесијата за играње.

Запомнете дека ако го направите вашиот прв депозит користејќи Neteller или Skrill, нема да имате право да го добиете бонусот.

Ќе добиете и 25 бесплатни вртења на Starburst како дел од вашата понуда за добредојде. Максималниот износ што можете да го освоите од бесплатните вртења е 100 долари. Максималниот облог по спин е 5 долари и ќе треба да ги обложите добивките 60 пати пред да можете да направите повлекување. Проверете дали сте запознаени со условите за бонусот уште пред да го прифатите. На тој начин ќе имате успешно повлекување подоцна.