Play Ojo Преглед 2024 - Affiliate Program

Play OjoResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
БонусБонус 80 бесплатни вртења
Над 3000+ игри
Обложување бесплатни врти
Без обложување
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Над 3000+ игри
Обложување бесплатни врти
Без обложување
Play Ojo is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма на Play Ojo Casino, треба да креирате нова сметка. Ќе ви бидат потребни само неколку минути од вашето време за да ја завршите регистрацијата и можете да почнете да заработувате пари.

Ако се прашувате колку можете да заработите, сето тоа зависи од вас и вашата посветеност. Кога ќе станете продавач, можете да го изберете претпочитаниот план за заработка што најмногу ви одговара. Казиното нуди три различни планови за вас: · Месечно споделување на нето приходите · Зделка за CPA · Хибриден пакет

Месечни нето приходи – оваа шема за заработка бара од вас да достигнете одреден број на референци за да го добиете посакуваниот дел од приходите.

· Кога упатувате до 5 пријатели, ќе добиете 20% удел во приходот · Кога упатувате помеѓу 6 и 10 нови играчи, ќе добиете 25% удел во приходите. · Кога упатувате помеѓу 11 и 25 нови играчи, ќе добиете 30% удел во приходот. · Кога упатувате помеѓу 26 и 50 нови играчи, ќе добиете 35% удел во приходот. · Кога ќе упатите 51 и повеќе нови играчи, ќе добиете 40% удел во приходот.

Договор за CPA - Ако ви се допаѓа овој план, прво треба да преговарате со вашиот партнер менаџер. Договорот за CPA нуди еднократна исплата за секој играч што го носите во казиното.

Хибриден договор - Ова е мешавина од поделба на приходите и договор за CPA. Ќе добиете исплата за секој нов играч што ќе го донесете во казиното, а потоа ќе добиете дополнителен приход во зависност од нивниот придонес. Повторно, треба да преговарате со казиното за да го добиете овој план.

Средствата ќе ги добивате секој 10-ти во месецот и имате можност да ја изберете посакуваната опција за готовина. Можете да изберете помеѓу банкарски нацрт, Neteller, Wire Transfer и Moneybookers.

Прагот на месечна исплата е 100 долари и доброто е што негативните салда не се пренесуваат во следниот месец. Треба да запомните дека кога избирате кредитни картички како опција за плаќање, можеби ќе треба да платите такса за обработка помеѓу 4% и 6%.

Што е придружна програма Play Ojo?

Што е придружна програма Play Ojo?

Придружната програма Play Ojo се нарекува EGamingOnline Affiliate програма.

Играјте Ojo: An Overnight Success
2021-08-20

Играјте Ojo: An Overnight Success

Онлајн казина постојат веќе долго време. Но, нивната популарност забележа пораст во последните две години. Со пандемиската ситуација што го зафати светот, коцкарите одеа во онлајн казина за да си го поправат своето. Едно казино што се издвојува меѓу ордите на онлајн казина кои се достапни денес е Play Ojo.