Royal Spinz Преглед 2024 - Affiliate Program

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус 120 бесплатни вртења
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се запишете како партнер, треба да го пополните формуларот за пријавување преку Интернет што може да се најде на следната веб-страница www.affpower.com. Кога ќе го пополните формуларот за регистрација, треба да почекате казиното да ја одобри вашата апликација. Ако го сторат тоа, тогаш подгответе се да генерирате висок приход за кратко време, сè додека сте вреден работник и посветен на работата.

Ако сте несоодветни поради која било причина, казиното може да ја одбие вашата апликација. Следниве причини може да бидат зошто сте одбиени:

 • Ако прекршите некои локални закони или прописи.
 • Ако промовирате онлајн коцкање на малолетници.
 • Ако објавите приватни информации за лице или компанија без нивна согласност.
 • Ако ја прекршувате трговската марка или други права на интелектуална сопственост на трето лице.
 • Ако промовирате дискриминација врз основа на раса, пол, националност, религија или попреченост, само да наведете некои.
 • Ако промовирате насилство или материјал ориентиран кон возрасни.
 • Ако користите каква било форма на спам.

Казиното го задржува правото да го раскине Договорот во секое време доколку прекршите некој од горенаведените услови.

Колку можам да заработам како партнер?

Колку можам да заработам како партнер?

Кога ќе станете партнер на Affpower, ќе ви биде понудено еден од овие планови:

 • Шема за споделување на приходите – Овој модел ви дава процент од нето приходот генериран од казиното преку вашите препораки. Може да добиете доживотна провизија до 50%. Ако сакате да ја добиете стапката на споделување на приходите од максимум 50%, тогаш треба да го контактирате партнерот на програмата за информации и совети.
 • CPA договор – Овој план нуди еднократна исплата за секој нов играч што ќе се регистрира преку вашата врска. Ако сакате да ја активирате оваа зделка, треба да испратите формулар за апликација за CPA до менаџерот на филијалата. Запомнете дека не сите промотери можат да го имаат овој план, затоа повторно за повеќе информации ве советуваме да контактирате со филијалата менаџер.
 • Хибриден договор – Овој метод ви овозможува да имате нето споделување на приходите и договори за CPA во една структура на провизија. Ова е совршен план за секој промотор кој се занимава со оптимизација и медиумски кампањи. Ако сакате да се фатите за овој план, прво треба да преговарате со вашиот партнер менаџер.

Можете исто така да заработите дополнителен приход со користење на под-подружниците кога се однесувате на ко-подружници. Ќе заработите 5% од месечниот приход на вашата упатена подружница.

Што е придружна програма на Royal Spinz?

Што е придружна програма на Royal Spinz?

Филијалата на програмата на Royal Spinz се нарекува Affpower Limited.

Брендовите под Affpower

Во овој момент, Affpower има 6 брендови, и тие се како што следува:

 1. Smashing казино – Ова казино е управувано од Game Tech Group NV и тука можете да најдете висококвалитетни игри од провајдери на софтвер како Betsoft и Fugazo.
 2. Casino1club – Во Casino1club можете да најдете видео слотови, казино игри во живо и многу повеќе. Можете исто така да играте игри со џекпот ако сакате поголеми добивки.
 3. Cashpot казино – Овде можете да најдете некои од најдобрите бонуси за добредојде и промоции.
 4. Казино ParkLane – Овде можете да играте и за забава или за вистински пари и да изберете од различни казино игри, има и казино во живо.
 5. Казино Euromoon – Казиното Euromoon се однесува со своите лојални играчи на многу дарежлив начин. Тие имаат пристап до ексклузивни натпревари и настани.
 6. Казино Озирис - Во ова казино можете да најдете голем избор на игри. За ваша погодност, тие нудат различни начини на плаќање, вклучувајќи банкарски трансфери, кредитни картички, е-паричници и многу повеќе.