Royal Spinz Преглед 2024 - Deposits

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус 120 бесплатни вртења
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Можете да направите депозит на вашата сметка на Royal Spinz во само четири едноставни чекори:

 • Пријавете се во казиното.
 • Пополнете го формуларот за регистрација.
 • Потврдете ја вашата адреса за е-пошта со кликнување на врската обезбедена од казиното. Ако не можете да ја најдете е-поштата, проверете ја папката Spam.
 • Најавете се на вашата сметка и изберете го начинот на плаќање што најмногу ви одговара и направете депозит.

Различни методи за депонирање се достапни во Royal Spinz од кои некои се специфични за одредена земја, а други може да се користат насекаде во светот. Еве список на сите достапни начини на депозит:

 • Виза - Достапна е на меѓународно ниво.
 • PostePay – Достапно е само во Италија.
 • MasterCard - Достапна е на меѓународно ниво.
 • Paysafecard - Достапна е на меѓународно ниво.
 • Биткоин - Достапен е на меѓународно ниво.
 • Софорт - Достапен е на меѓународно ниво.
 • iDeal - Достапен е во Холандија.
 • Euteller - Достапно е во Финска.
 • Neteller - Достапно е на меѓународно ниво.
 • Skrill - Достапно е на меѓународно ниво.
 • EPS - Достапно е во Австрија.
 • Giropay - Достапен е во Германија.
 • ecoPayz - Достапно е на меѓународно ниво.
 • EasyEFT - Достапно е во Јужна Африка.
 • ЗИМПЛЕР - Достапно е во Финска.
 • Sporopay - Достапно е на меѓународно ниво.
 • WebMoney – Достапно е во Русија.
 • AstroPay – Достапен е во Европа.
 • Паричник QIWI - Достапен е во Русија.
 • Trustpay – Достапен е во Европа.
 • Multibanco - Достапен е во Португалија и Бразил.
 • SaftyPay – Достапен е во Европа.
 • Ebanking – Достапно е во Финска.
 • Siru Mobile - Достапен е во Шведска, Финска и Норвешка.
Код за бонус за депозит

Код за бонус за депозит

По вашиот депозит, можете да добиете бонус за депозит од 15% ако изберете еден од овие начини на плаќање:

· Нетлер
· Скрил
· PostePay

Овој 15% може да донесе до 1000 евра на вашето салдо како додаток на бонусот за добредојде. Бонусните средства и депозитот подлежат на барања за обложување 25 пати. Запомнете дека бонусите за начинот на плаќање се додаваат само кога ќе направите минимален депозит од 20 евра.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Откако ќе се регистрирате за сметка во Royal Spinz, можете да добиете 400% бонус за добредојде на натпреварот до 800 евра. Можете да ги користите овие дополнителни средства за огромен избор на казино игри.

Минималниот потребен депозит во Royal Spinz е 20 евра и добрата вест е дека не постои максимален лимит за депозит.

Валута

Валута

Можете да користите голем избор на валути во Royal Spinz, вклучувајќи британска фунта, евра, американски долари и канадски долари.