Royal Spinz Преглед 2024 - Promotions & Offers

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус 120 бесплатни вртења
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Игри за инстант победа
Дизајн што е лесен за користење
Повеќејазично казино
Неверојатни бонуси
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Една од главните причини зошто казиното е огромен успех е нивниот пакет за добредојде кој се распаѓа од 900% до 1800 евра во три депозити. На вашиот прв депозит, добивате 400% бонус за совпаѓање и 50 бесплатни вртења. На вашиот втор депозит, добивате 300% и 40 бонус вртења. На вашиот трет депозит, добивате 200% и 30 бесплатни вртења.

Пријавете се понуда

Пријавете се понуда

Играчите ќе добијат 3 посебни бонуси кога ќе се регистрираат за нова сметка. Нивната понуда за бонус е колосална и може да достигне 900% згора на тоа, играчите ќе добијат дополнителни 120 бесплатни вртења.

  • Бонус за прв депозит – Првиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 400% бонус до 800 евра и 50 бесплатни вртења.
  • Втор бонус за депозит – На вториот депозит ќе добиете 300% бонус до 600 евра и 40 бесплатни вртења.
  • Трет бонус за депозит – Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 200% бонус до 400 евра и 30 бесплатни вртења.

За да ги исполнувате условите за оваа понуда, треба да направите квалификуван депозит од 20 евра и не ви требаат никакви промотивни кодови за да ја побарате понудата. Барањата за обложување за овие бонуси се 33 пати.