SlotoCash Преглед 2024 - Affiliate Program

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $7.777 + 300 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во SlotoCash Casino, треба да го пополните формуларот со вашите информации и да го доставите на преглед. Добрата вест е што казиното им дава шанса на речиси сите што сакаат да се приклучат, така што тука не треба да се грижите за ништо.

Откако ќе станете партнер, треба да испратите играчи во казиното и за секој играч, што ќе го упатите, ќе добиете исплата. Ќе ви бидат исплатени провизии преку традиционалниот модел на споделување приходи, што значи дека ќе добиете процентуален дел од нето-приходот што го генерирале вашите играчи. Ќе започнете со провизија од 30%, но можете да одите до 45%.

Добрата вест е дека нема негативен пренос, така што нема да изгубите пари.

Уште повеќе, ќе ја зголемите вашата провизија кога ќе упатувате други филијали на оваа програма.

Што е придружна програма на SlotoCash Casino?

Филијалата на SlotoCash Casino се нарекува Deckmedia Affiliate и ги вклучува следните брендови:

  • Slotocash
  • Асови во горниот град
  • Црн дијамант
  • Кутија 24 казино
  • Спартански слотови
  • Мајами клуб казино
  • Казино Red Stag
  • слотови Капитал Казино
  • Казино Desert Nights