SlotoCash Преглед 2024 - Promotions & Offers

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $7.777 + 300 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Откако ќе се приклучите на семејството на SlotoCash, ќе жнеете толку многу награди. Казиното има различни бонус кодови кои ќе донесат многу уживање без да мора да депонирате пари. Уште повеќе, можете да побарате многу дарежлив бонус за добредојде за да го започнете вашето патување на десната нога.

SlotoCash има различни промотивни кодови што треба да ги користите кога сакате да побарате одреден бонус. Работата овде е што има многу различни бонуси, така што ова е добар начин да ги разликувате. И, еве список на сите достапни промоции и соодветниот код за истите:

  • Бонус без депозит на SlotoCash ќе ви додели бонус без депозит од 31 УСД кога ќе го користите кодот за бонус 31 БЕСПЛАТНО.
  • Бонус за добредојде на SlotoCash Казино ќе ви додели 200% бонус за депозит за совпаѓање и 100 бесплатни вртења згора на тоа кога ќе ја користите бонусната шифра 400CASINO.
  • Ексклузивниот бонус на Биткоин ќе ви додели 400% дополнителен бонус за биткоин кога ќе го користите бонус кодот 400CASINO.

Пријавете се / Понуда на нов клиент

SlotoCash може да се пофали со дарежливи понуди за добредојде кои ќе ја подобрат вашата игра. Вие не само што ќе добиете дарежлив бонус за добредојде, туку исто така можете да му дадете на казиното тест-возење благодарение на бонусот без депозит. Бонусот за добредојде во SlotoCash се пренесува преку вашите први пет депозити на следниов начин:

  • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 200% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења.
  • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO2MATCH.
  • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO3MATCH.
  • Четвртиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO4MATCH.
  • Петтиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете бонус за депозит од 177% и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO5MATCH.