Slots Magic Преглед 2024 - About

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $100 + 50 бесплатни вртења
Повеќејазичен
Дел за картички за гребење
Понудени специјални награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повеќејазичен
Дел за картички за гребење
Понудени специјални награди
Slots Magic is not available in your country. Please try:
About

About

Slots Magic е популарно казино основано во 2014 година и првично беше познато како Џекпот партија. Подоцна, сопствениците одлучија да го променат името на казиното и да додадат повеќе слотови од различни програмери, како и други игри.

Во Slots Magic, можете да ги најдете сите видови казино игри за играње, па без разлика што преферирате, веројатно има нешто за вас. Казиното е управувано од Skill on Net Ltd, целосно лиценциран оператор со Органот за игри на среќа на Малта и Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство.

Skill on Net Ltd е основана во 2005 година и тие управуваат со голем број други сајтови, вклучувајќи ги PlayOjo и Lucky Nicki.

Slots Magic обезбедува пријателска и професионална средина каде што можете да уживате во изборот на светот`омилените игри. Можете да почнете да ги играте игрите бесплатно, додека не ги научите јажињата, а штом ќе се чувствувате доволно самоуверени, можете да почнете да играте за вистински пари.

Казиното прави огромни напори за да гарантира дека сите ваши информации остануваат безбедни и доверливи. Тие користат стандардни безбедносни протоколи за да се осигураат дека сите трансакции се вршат на целосно безбеден начин.

Многу играчи кои се приклучуваат на онлајн казина за прв пат се загрижени за правичноста на истите. Slots Magic е целосно свесен за оваа грижа и тие гарантираат фер игри. Тие користат сертифициран и ревидиран генератор на случаен број за да се уверат дека сите резултати се случајни.

Друга многу важна работа е да бидете секогаш достапни за клиентите. Мораме да признаеме дека Slots Magic се истакнува тука и тие се грижат секој клиент да заслужува деноноќен третман. Нивната услуга за клиенти е составена од тим од професионалци кои се секогаш тука за да ви помогнат без разлика на проблемот што го имате.

Можете да ги контактирате на неколку различни начини и тие ќе направат се што е во нивна моќ за да го решат проблемот што е можно поскоро. Тие ќе се погрижат вашето време со Slots Magic да биде пријатно и помалку стресно.

Сопственик и извршен директор

Сопственик на Slots Magic е Skill On Net Ltd, а нивниот сегашен извршен директор е Костас Александроу.

Број на лиценца

Slots Magic сајт`операциите се регулирани од страна на Органот за игри на Малта со лиценца број MGA/CRP/171/2009/01) издадена на 1 август 2018 година**.**

Нормално е клиентите да сакаат да бидат сигурни дека нивните лични и финансиски информации се безбедни кога ќе се приклучат на онлајн казино. Ве уверуваме дека нема што да се грижите бидејќи казиното ги следи сите неопходни безбедносни протоколи и има некои солидни ингеренции со кои може да ја поддржи својата репутација.

Казиното е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта, добро позната компанија која гарантира дека казината обезбедуваат безбедна и добро регулирана средина за игри. Slots Magic доби уште една лиценца издадена од локалната Комисија за коцкање на Обединетото Кралство за играчите од Велика Британија да можат да се приклучат на веб-страницата и да играат за вистински пари. Вашите информации и плаќања се обезбедени со користење на напредни SSL шифрирања.

Каде се базира Slots Magic?

Slots Magic се базира на следнава адреса, Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.