Slots Magic Преглед 2024 - Live Casino

Slots MagicResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $100 + 50 бесплатни вртења
Повеќејазичен
Дел за картички за гребење
Понудени специјални награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повеќејазичен
Дел за картички за гребење
Понудени специјални награди
Slots Magic is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Ако претпочитате копнено казино, но можете`Посетете еден поради некоја причина, Казиното во живо е одговорот. Може да најдете некои од вашите омилени игри кои се пренесуваат во живо на вашиот уред со дилер во живо кој ја спроведува играта во реално време.

Списокот на игри во живо на Slots Magic е доста долг, а тука можете да играте една од следниве игри:

 • Baccarat во живо
 • Блек Џек во живо
 • Блек Џек италијански
 • ВИП Блек Џек во живо
 • Висока граница на авто рулет
 • Клуб рулет
 • Класичен рулет La Partage
 • Класичен рулет Делукс
 • Автоматски рулет
 • Автоматски рулет Ниска граница
 • Рулет на среќната дама
 • Жешка рулет
 • Рулет во живо
 • Рулет на делфинот
 • Класичен рулет

Блек Џек во живо

Постојат различни варијации на блек џек во живо достапни на Slots Magic и можете да го изберете оној што сакате да го играте. Некои од овие игри нудат странични облози, други нудат разновиден опсег на обложување. Блек Џек во живо се игра на повеќе маси со различни ограничувања на облози. 7 играчи можат да седнат на масата, но благодарение на функцијата bet Behind, дури и ако пристигнете доцна, сепак можете да бидете дел од акцијата.

Обично имате 15 секунди за да го ставите вашиот облог, а потоа дилерот ќе почне да ги влече картите. Постојат одредени правила кои дилерот треба да ги следи, едно од нив е дека тие секогаш стојат на 17, додека ролјата за играчот се разликуваат во зависност од варијацијата на играта.

Значи, можете да видите дека Live Blackjack не се разликува од која било друга блек џек игра. Има само една и клучна разлика, а тоа е наместо да гледате во компјутер, играте против професионален крупие.

Откако ќе се обложите и кога ќе го слушнете крупието како вели „Нема повеќе облози, ве молам“ е како да седите во казино од реален живот. Ако сакате игри со попредизвик, тогаш ви предлагаме да изберете една од ВИП табелите што нудат повисоки граници за обложување.

Рулет во живо

Една од највозбудливите игри во кои уживаат играчите е Рулет, а играњето на оваа игра во живо носи уште поголема возбуда. Во Slots Magic ќе најдете некои од најдобрите достапни игри за уживање.